Haberler VIPTEX fashıon

Gama Alliance

Dokuma ve örme
İstanbul ve Denizli`de faaliyet gösteren firmamızda, konvansiyonel ve geri dönüştürülmüş iplikler ile dokuma ve örme kumaş üretimi yapıyoruz. Tekstil endüstrisinde yeni kumaş ve yeni tekstil çözümleri üretme sürecinde aktif oyunculardan biriyiz. Kalite ve hizmet konusunda önemli tekstil referanslarından biri olmaya devam ediyoruz. Çevre ve müşteri odaklı olan firmamız, geliştirilen yeni tekstil çözümlerine sahip geniş bir kumaş koleksiyonuna sahiptir.

6000 m² kapalı alan

Dokuma ve örme üretim birimi

+1000 ürün referansı

1,2 milyon metre dokuma kumaş yıllık üretim

2400 ton örme kumaş yıllık üretim.

Şirketimiz kaliteli kumaş üretimi için güçlü bir tedarik zincirine sahip. Bu gücümüz çeşitli üretim merkezleri arasındaki kontrollü ve üstün düzeydeki koordinasyon ürünleri istenilen kalitede tedarik etmemizi sağlıyor.

Gama Alliance`ın vizyonu içinde yaşadığımız dünyayı ve geleceği önemsiyor olmamızdır. Gelecek nesli önemsiyoruz, bunun içinde yeni kumaş kalitelerinin geliştirilmesinde geri dönüştürülmüş hammaddeleri kullanmaya teşvik ediyoruz. Sosyal ve çevresel sorumluluklarımızı ciddiye alıyoruz. Yaşanabilir bir gelecek için çözümün bir ortağıyız.

Yaşanabilir bir gelecek için bir aradayız…

Gama Alliance olarak tekstil uzmanlığı, profesyonelliği, sosyal ve çevresel bağlılığımız ile tanınıyoruz. Sürdürülebilir bir yapı oluşturarak doğal kaynakları efektif olarak kullanma konusunda çözüm ortağıyız…

Fabrikamız Denizli, Türkiye merkezli 3000 m2 kapalı alanda kuruludur. Fabrikamızda konvansiyonel ve geri dönüştürülmüş ipliklerle dokuma ve örme kumaş üretimi yaparak yaşanabilir bir gelecek için çözümler üretmeye devam ediyoruz .

İşlenmemiş bir malzemeyi dokumak ve örmek nispeten kolaydır ancak geri dönüştürülmüş ham maddeleri kullanmak uzmanlık ve yoğun bakım gerektirir. Deneyimlerimiz ve edindiğimiz tecrübelerimizle sürdürülebilir kumaş kullanımını destekleyen koleksiyonlara öncelik veriyoruz.