Katılımcı ol

Katılımcı olmak için, lütfen web sitemizdeki bilgi formunu doldurunuz.Başvurunuz dikkatlice incelendiktensonra ekibimiz size daha detaylı bilgi vermek için iletişime geçecektir.

Stand sayımız sınırlı ve iptal oranı çok düşük olduğundan, fuara katılmak istiyorsanız lütfen bir an önce kayıt işleminizi tamamlayın

VIPTEX FASHION, her etkinlikte yaklaşık 5000 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan, Türkiye'nin önde gelen tekstiliş platformudur.

Neden katılmalıyım?
Katılımcıların çoğu, moda endüstrisi için kumaş ve aksesuar konusunda uzmanlaşmış üreticilerdir.

Fuarımız erkek, kadın ve çocuk giyim markalarının tasarımcıları, kumaş alımı sorumluları ve toptan satış yapan firma zincirleri ile buluşmak için ideal bir platformdur.

Düzenli ziyaretçilerimiz arasında Next Group, LPP, Bosco,El Corte Ingles, Gerry Weber, Panda, Migro-Tex, ITX-Trading Inditex, Sharda Group Poland, Poca Poca The Sting, Roman, Koton, DeFacto, LC Waikiki, Sassofono, Liu Jo, VFC GROUP, Twinset, Trani Trade, S'Oliver, Grosso Moda, BTK, Mark Formelle, Gloria Jeans,Priz Moda, Eliz Fashion, Kalinka, Milovitsa, Conte Spa, 12 Stories, BTK, PS Fashion, Esotiq, Perry Ellis, Ahlers Group, Baltika Group ve çok daha fazlası yer almaktadır.
Paket bilgileri
Tüm stantlar aynı büyüklükte olup12 m2'dir ve duvarsızdır. Açık alanın iş bağlantıları kurmanın daha ulaşılabilir bir yolu ile daha rahat ve davetkar bir atmosfer yarattığına inandığımız için kabuk stand araları duvar kullanmıyoruz.

Daha fazla bilgi için lütfen [email protected] ya da
+90 534 526 09 87 numarasından yetkili kişi ile iletişime geçiniz.
Fuarımız için paket:
- 12 m2 stand alanı

- 5 adet çift katlı askılık

- 4 adet sandalye

- 1 adet masa

- firmadan 2 kişi için 4 gece her şey dahil konaklama

*2 erkek/2 kadın olması durumunda tek double oda, 1 erkek
1 kadın olması durumunda 2 single oda

İletişim
Demirtaşpaşa Mah., Ankara yolu Cad., No:36 Tüze Plaza İş Merkezi, kat: 5 ofis :14-15, Osmangazi/ Bursa