VIPTEX fashion vol.11
Katılımcı Listesi
RU
TR
En
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
2022
‎|
‎|
Viptex Fashion vol. 11
Katılımcı Talep Formu
Fuar alanında stant satın alabilmek için formu doldurunuz
A
Avrupa Pasifik
2000 yılında kurulan Avrupa Pasifik Tekstil, Türk tekstili'nin başkenti Bursa'da bulunan ve dünyanın her yerinden yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet veren önde gelen baskı ve boyama tesislerinden biridir. Ana fikir, hem örme hem de dokuma mevsimsel olarak değişen seçici, dinamik baskı sitelerinde koşullu ve dijital baskı yapabilme ve tüm müşteri gereksinimlerini renklendirme yeteneğine sahiptir. Kumaşlarımız 20 g / m2 açık ipekden 400 g / m2 ağır örme kumaşların yanı sıra Pamuk, poliamidler, polyesterler, geri dönüştürülmüş polyesterler, viskon, eko-viskoz, keten ve basit, dokuma ve jakar karışımları arasındadır.

Web: www.avrupapasifik.com.tr

Telefon: +90 224 261 6269

Adres: Avrupa Pasifik Tekstil Sanayi ve Ticaret A.S. Bursa Demirtaş Dumlupınar OSB Mah. İstanbul Cad. (Sönmez Tesisleri İçi) No:554/3
Osmangazi /BURSA TURKEY
Ardem
ArdemTekstil markası 1963 yılında Bayram Erdem İpekli Dokuma adıyla faaliyete geçti. 1997 yılında zaten ArdemTekstil adı altında bulunan firmamız gömlek için kumaş üretmeye devam etti.

Ardem Textile, kurulduğu günden bugüne kadar sürekli olarak evrim geçirmekte ve tekstil sektörünün öncüsüdür. Sektörün sergilediği klasik kumaşlara ek olarak, Ardem Tekstil en son küresel trendleri takip eden çok çeşitli benzersiz motif ve renkler sunuyor.

Web: ardemtekstil.com

Telefon: +90 224 363 83 72

Adres: Anadolu Mahallesi Akgün Sokak No:15/1 Yıldırım/Bursa
Aday Tekstil
Firmamız 1995 yılında kurulmuştur. İlk mağazamızı 16 yıllık tecrübenin ardından 2011 yılında açtık. Yüksek kaliteli kumaşlar ve bayan giyimine yönelik çok çeşitli kumaşlar üretiyoruz.

Web: www.adaykumas.com

Telefon: +90(212) 234 34 07

Adres: Cumhuriyet Mah. Rumeli Cad. No:96/A Şişli / İstanbul
Aytex Kumaş
Ayteks Kumaş'ın tekstil yolculuğu 10 yıl önce başladı. Çok kısa sürede hızlı bir gelişme sağlanmış ve kumaş üretiminde entegre üretim anlayışı uygulamaya konmuştur. Ayteks Kumaş, çağdaş ve çevreci bir gelişim anlayışıyla, yılda 1.200.000 milyon metre üretim kapasitesine sahip, hızla büyüyen ve yenilikçi bir şirkettir. Ayteks Kumaş, erkek giyim sektörüne yönelik kumaşlar üretiyor ve 2023 yılından sonra tüm üretiminin %60'ını ihraç etmeyi hedefliyor. Şirket dünya çapında faaliyet göstermeye devam ediyor. Ayteks Kumaş, yatırım yaparak ve istihdam sağlayarak ekonomiye katkı sağlamaya devam ederken, yatırımlarını da hızla artırmaya devam ediyor.


Address: M.Nesih Özmen mah. Savaş Cad. Limon sk. No:17/C GÜNGÖREN / İSTANBUL

Tel: 0212 481 58 83-88

Web: aytekskumas.com.tr
Arı Tekstil
Firmamız 1987 yılında 20 m2'lik bir dükkanda konfeksiyon imalatına başlayıp 1996 yılında kumaş satışına geçmişdir. Yine 2004 yılında son teknolojik makinalar ile 38,500 m2'lik alanda kendi kumaş üretim tesisini kurarak ; örme, boyama ve baskı işlemlerini kendi bünyesine alarak sektörde önemli yerlere gelmiştir. İstanbul'da 2 adet satış mağazası ile yüzün üzerinde örme kumaş çeşidi ile yaklaşık 5.000 m2'lik alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Hazırda renkleri ile birlikte bulundurduğumuz bazı kumaş çeşitleri şunlardır : Pamuk Süprem – 2 iplik – 3 iplik – interlock – kaşkorse – ribana – viskon çeşitleri ve daha birçok çeşitli kumaşlar hazırda mevcuttur.


Adres:
Merkez : Telsiz Mah. Seyitnizam Cad. No:206/A - Zeytinburnu / İstanbul
Şube : Telsiz Mah. İmdat Toraman Cad. No:4 – Zeytinburnu / istanbul
Fabrika : Çerkezköy Org. San. Böl. Gaziosmanpaşa Mah. 2.Cad. No:10 – Çerkezköy / Tekirdağ

Tel: +90 212 546 50 57

Website: www.aritekstil.com.tr
Antik Dantel
1995 yılında kurulan, yüksek teknoloji üretim tesisi ile deneyimli bir işlemeli dantel üreticisi ve ihracatçısıyız. Şirketimiz hem Türk hem de yabancı giysi üreticilerine yenilikçi, esnek ve hızlı çözümler sunuyor.

Antik Dantel, deneyimli, yaratıcı ve eğitimli kadrosu, teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı satış organizasyonu ile dantel ve raşel kumaş/örmede doğal güzelliği zarif bir sanata dönüştürmeyi amaçlıyor.

32.000 m2 açık, 12.000 m2 kapalı üretim alanı ile 300'ün üzerinde iş gücümüzle, kaliteyi stil ile sunmaya devam ediyoruz. Çorlu/Tekirdağ/TÜRKİYE'de bulunan üretim tesisimizde, yıllık 50 milyon metre üretim kapasiteli Karl Mayer yeni nesil dantel ve raşel makineleri var.Adres: Çakmaklı Mah. Hasat Sok. No: 30 Büyükçekmece – İstanbul / Turkey

Tel: +90 212 422 16 83

Web: www.antikdantel.com.tr
Aycan Tekstil
Şirketimiz 1972'den günümüze tekstil sektöründe yer alan yurtiçinde olduğu kadar global pazarda da aranan, talep ve tercih edilen standartlarda hizmet verme gayesiyle kurulmuştur.

Velimeşe mevkii Çorlu - Tekirdağ'da mülkiyeti firmamıza ait 30 dönüm arazi üzerinde 20 dönüm kapalı alana sahip tesisimizde günlük 25 ton örme kumaş imalatı ve kumaş boyama yapmaktayız. Fabrikamıza günlük 10 ton kapasiteli iplik boyama sisteminin de entegre edilmesi ile kapasitemiz optimal seviyeye getirilmiştir.


Address: Seyitnizam Mh. Seyitnizam Cd.No:51/6C Akevler Sit. AK-6 Blok Sokak No:16 34015 Zeytinburnu/İSTANBUL

Phone:
+90 212 416 24 24

Web: aycantekstil.com
Ada Denim Kumaş
Ada Denim, yenilikçi bakış açısıyla 2005 yılında kurulmuş bir tekstil firmasıdır.

Amacımız, sürekli değişime açık yaklaşım ve tekstil endüstrisinde öncü kumaş geliştirmeleriyle gezegenimiz ve toplumumuz için sürdürülebilir büyüme sağlamaktır.

Ada Denim, iplik boyalı, boyaya hazır, reaktif boyalı, sülfür boyalı, indigo parça boyalı, baskı ve kaplamalı kumaşları en yüksek teknoloji ile harmanlayarak sunar. Yılda iki adet ana koleksiyon çıkartan Ada Denim, istenildiği takdirde müşteriye özel kapsül koleksiyon ve kumaş geliştirmeleri sunmaktadır.

Servis verdiği pazarların başında Almanya, Birleşik Krallık, İspanya ve İtalya olan Ada Denim 'in aylık ortalama satış rakımı 500.000 metredir.

Ada Denim, tekstil endüstrisinde 45 yılın üzerinde deneyimi ve aylık 3 Milyon metre ham kumaş üretim kapasitesiyle Türkiye'nin en büyük üretim tesislerinden biri olan Süzer Tekstil çatısında servis vermektedir.

Kalite standartlarına büyük önem veren Ada Denim, İyi Pamuk Uygulamaları Global Organic Textile Standard (GOTS), Organic Content Standard (OCS), Küresel Geri Dönüşüm Standardı (RCS) VE OEKO-TEX® gibi sertifikaları ve SAC HIGG INDEX üyeliğini bünyesinde bulundurmaktır.
Address: M.Nesih Özmen mah. Fatih cd. Akçay sk.Besa İş Mrk. No: 12/2 Merter/Güngören/İSTANBUL 34173 TURKİYE

Phone:
+90 212 637 27 04 +90 212 504 04 20 – 21

Web:
www.adadenim.com
Atak textile
Atak Textile Firması, Gaziantep'te faaliyet gösteren Örme kumaş üreticisidir. Atak Textile, yüksek kalitesi ve hızlı servisi ile, dünya üzerinde birçok kumaş toptancısı ve hazır giyim üreticinse hizmet vermektedir.

Atak Textile, partnerleri olarak gördükleri müşterilerinin, bulundukları pazarlarda güçlü rekabet edebilmesi için en kaliteli kumaşları en uygun fiyatlarda sağlamaktadır. Bu amaçla, üretimi için en uygun fiyatlarla hammadde tedarik etmekte ve maliyetleri oldukça düşürmektedir.

Örme Üretim Kapasitesi: 25 TON/GÜN
Boyama Üretim Kapasitesi: 25 TON/GÜNKUMAŞ ÇEŞİTLERİ:

1. Süprem, Full Likralı Süprem

2. Lakost Pike (Çift Toplama Pike, Tek Toplama Pike, Amerikan Pike, Full Likra Pike)

3. Interlok

4. 1x1 Ribana, 2x1 Ribana, Kaşkorse, Raporlu Ribana, Likralı Ribana, Full Likralı Ribana

5. İki İplik, Full Likralı İki İplik

6. Üç İplik  • KULLANILAN İPLİKLER:
A. PAMUK İPLİKLERİ: %100 OE Pamuk, OE Pamuk/Pes, %100 Karde Pamuk, %100 Penye Pamuk, Penye Pamuk/Pes, %100 Vorteks Pamuk, Vorteks Pamuk/Pes, Viskon vs.

B. LİKRA: 20 Denye, 30 Denye, 40 Denye and 70 Denye

C. POLYESTER: 70 Denye, 100 Denye, 150 Denye

  • FINISHING: Termofikse, Enzim İşlemi, Silikon Apresi, Sanforlama, Şardonlama, Fırça İşlemi (Şeftali Tüyü Efekti), Traşlama
  • RENKLER: Melanjlar, Kasar, Boyama, ATAK TEXTILE renk kartelası, PANTONE renkleri vs.Address: 4. Organize Sanayi Bölgesi OFM Karşısı Gaziler Mahallesi Yavuzeli Yolu Cad. No: 78/A Şehitkâmil/Gaziantep/TÜRKİYE

Phone:
(+90.342) 321 25 48

Web:
www.ataktextile.com

Aydın Örme
Aslan makina tekstil
Aksanlar örme
Aksanlar Tekstil; 1998 yılında aile şirketi olarak İstanbul'da kuruldu. Ana faaliyet konusu bebek ve çocuk giyim imalatı üzerine olan şirket, gelişen çağın teknolojisine uyum sağlayarak büyümekte, Toontoy Kids markası olarak kaliteli üretim kapasitesini yükseltmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında saygın bir konumda bulunmakta olan, Toontoy Kids markası ile adından sıkça söz ettirerek "Türk Malı" kalitesini ve güvenini tüm dünyaya gururla sunarak, sektördeki 21 yılı aşan tecrübesi ve inovatif bakış açısı ile tüketicilerin beğenisini kazanan özgün ürünler, ülkemiz dışında da Rusya, Avrupa ülkeleri, Türki Cumhuriyetler gibi pek çok pazarda her geçen gün daha da güçlenerek bilinirliğini arttırmaktadır. Toontoy Kids; uluslararası pazardaki reklam kampanyaları ve lansmanlarda "Toontoy Kids" markasının iletişim stratejisi ile aynı çizgide yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı, kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir kurum olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Planlama, tasarım aşamasında koleksiyon hazırlama ile alakalı temel işlemlerin, model çizimi ve tasarımının yürütüldüğü şirket merkezi İstanbul'dadır. Aksanlar Tekstil'in ana faaliyet kolu olan kumaş üretim fabrikası da İstanbul Bağcılar'dadır. Aylık üretim kapasitesi ortalama 100 tonun üzerinde olan üretim, tamamıyla insan sağlığına zararsız hammadde ve boyalar kullanılarak, son teknoloji üretim bantlarında özel makineler ile gerçekleştirilmektedir.

0-14 yaş; bebek ve çocukların ihtiyaçlarına; sağlıklı, kaliteli ve güvenilir çözümler sunarak, güncel moda konseptleri kapsamındaki stil ve tasarımlarını, geleneksel el işçiliği hassasiyetinde, ileri teknoloji ekipmanlarla birleştiren firmanın, Kırklareli Vize'de 20.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikası; mevcut son teknoloji bilgisayarlı nakış makineleri, lazerli kesim makineleri, ütü-paketleme sistematiği ile, günlük ortalama 10.000 parçanın üzerinde üretim hacmine sahiptir.

Aynı zamanda İstanbul Zeytinburnu'nda bulunan 7 katlı satış mağazası ve bununla birlikte online satış mağazası ve diğer sanal pazarlar üzerinden de ürünler, alıcılarla buluşmaktadır. Bu bağlamda tüketici sağlığı, üretimin her aşamasında istisnasız dikkate alınmakta ve eksiksiz kalite kontrol ağı ile her daim en kaliteli, sağlıklı ve güvenilir kumaşlar değerli alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Şirketin hedefi; günümüz şartlarına uygun modelleri hazırlayarak, kaliteli ve sağlıklı ürünleri ucuza sunmak olup, gelişen pazara bağlı olarak büyüyen üretimi ile en kaliteli hizmeti vermektir.

Tooontoy Kids Collection, tekstil sektöründeki global gelişmeleri yakından takip ederek, kurulduğu gündeki heyecanını hiç kaybetmeden kendini yenileme ve hep daha iyisini sunabilme çabası içinde faaliyetlerine devam etmektedir.


ADDRESS: Merkez mah. Güngören Cad. 726. Sk. No:10/11 Bağcılar/İSTANBUL

PHONE: (0212) 415 26 02 - 435 03 35

WEB: aksanlarorme.com
B
Behateks
2010 yılından itibaren tekstil sektöründe hizmet veren Behateks, sektörde 20 yıla aşkın tecrübesi bulunan İsmail Karaahmetoğlu tarafından kurulmuştur. Behateks, aynı zamanda sektörde yarım asırdır güvenilirliği ve dürüstlüğü ile tanınan Karaahmetoğlu Ailesi kuruluşudur.

Alanında profesyonel çalışma kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Behateks, erkek giyim modasına hitap eden konfeksiyon firmalarına, dünyadaki güncel trendleri yakından takip ederek kumaş tedarik etmektedir.

Sürekli gelişim ve yaratıcılığı şirket vizyonu edinmiş Behateks'in gelecekte de sektöründe öncü, bilinen ve tercih edilen bir kuruluş olma hedefi, şirket vizyonunu desteklemektedir.

Behateks, üretim aşamasında hız, esneklik ve ekip çalışmasına önem vermektedir. Hazırladığı koleksiyonlarda müşterilerin aktif katılımlarını sağlamaktadır.

Behateks, kaliteye önem veren, yenilikçi ruha sahip firmaların tekstil sektöründeki çözüm ortağı olarak, sektörde öncü olma yolunda ilerlemekte ve uluslararası pazarda rekabet oluşturmaktadır.


Address: Mehmet Nezih Özmen Mh. Savaş Cd. Liman Sk. No: 15 Merter / Güngören / İstanbul

Tel: +90 212 233 53 08

Web: www.behateks.com
Bekos Textile
İPLİKTEN KUMAŞA UZANAN GÜVENİLİR YOL…

Bekos Tekstil 2019 yılında İstanbul'da kuruldu. Ürünlerimiz çeşitli ipliklerden ve bükümlü ipliklerden oluşmaktadır. İşletmemiz İspanya,Fas, Rusya,İsrail,Romanya,İngiltere başta olmak üzere 20'den fazla ülkeye ve iç pazarda Markalara üretim yapana İhracatçı müşterilere yönelik üretimine devam etmektedir.

Kumaş çeşitlerimiz; Chanel,kalınfayn,kadife,jersey,interlok,ribana,kaşkorse,süprem,ottoman,havlu,double face,havlu,mini jakar,elektronik jakar,ottoman,rashel,her türlü fantezi kumaş yapılabilmektedir.

Bekos Tekstil, zengin ve kaliteli ürün yelpazesi ile hem Türkiye ihracat müşterilerine üretim yapmakta hemde yurdışına ihracat yapmaktadır.
Ana müşterilerimizden bazıları,H&M,İnditex Group,Marks & Spencer,Next,George,Top Shop,Aosis,Asos,Mayoral,Matalan,El Carte,Tesco,Christian Dior,Knits,Lpp,Lcw,Newlook

Şirketimizin Misyonu;

Yeni moda özel kumaşları yüksek kalite ve kabul edilebilir fiyatlarla en hızlı termin ile müşterilerimize sunmak.

Sloganımız: "GAME CHANGER"Adres: Beylikdüzü Osb Mahallesi Hürriyet Bulvarı No: 14 Beylikdüzü/ İstanbul 34524

Tel: +90 212 853 51 24 05

Web: www.bekostextile.com
Burcu Tekstil
Burcu Örme olarak 1996 yılında siz değerli müşterilerimizin tekstil alanındaki her türlü ihtiyacını karşılamak üzere yola çıktık. Kurulduğumuz günden bu yana en büyük amacımız ihtiyacız olan tekstil ürünlerini sizlere sunmak. Bu yolda sizlere ihtiyacınız olan ürünleri vererek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendimize ilke edindik. Müşterilerimize sunduğumuz yüksek kalitenin süreklilik göstermesi sayesinde ise en çok tercih edilen tekstil firmaları arasında kendimize yer edindik. Üretim süreçlerimizin tamamında en büyük hedefimiz siz değerli müşterilerimize en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunmak. Bu sektördeki 23 yıllık tecrübemiz ile yüksek kalite uygun fiyat politikamızın birleşmesi ise bizi en ileriye taşımayı sağladı.

https://www.burcuorme.com/

Tel: +90 212 679 62 26 - +90 212 679 62 36

ADRES: Seyitnizam Cad. Akevler Sitesi C/1 Blok No:51/5D Zeytiburnu / İSTANBUL
Bünyem Tekstil
Aile şirketimiz 1961 yılında kurulmuş olup Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi'nde 8000 m2 açık ve 5000m2 kapalı alanda jakarlı ve armürlü dokuma tezgahları ile faaliyet göstermektedir.

Firmamız üretiminin yaklaşık% 90'ını 35'ten fazla ülkeye ihraç etmekte ve sektörünün önde gelen şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Firmamız yatırımlarıyla üretim kapasitesini her geçen yıl arttırmaktadır, düz ve fantezi perdelik kumaşlar öncelikle organze, tafta, şönil ve benzeri kalitede üretilmektedir.Web: www.bunyemtekstil.com

Telefon: +90 (224) 267-2600

Adres: Alaşar Mahallesi Çalışkan Sok No:18 BURSA/ TÜRKİYE
Biradlı suni deri & kumaş
İbrahim BİRADLI tarafından 1998 yılında kurulmuştur.

BİRADLI suni deri kumaş firmamız, kaliteli ithal ve yerli suni deri kumaşlarımızı çantadan ayakkabıya aksesuardan giyimlik kumaşa ve birçok farklı alanda olmak üzere siz değerli üreticilere ve ithalatçılara sunmayı amaçlamaktadır.

Sektörün her geçen gün değişen, yenilenen moda ve trendine ayak uydurmak, müşterilerimizin memnuniyetlerini arttırmak amaçlı bir vizyonumuz vardır.

Bu vizyonumuz kısa termin süreleriyle 1 kat daha artmaktadır.

Sınırsız üretim, tedarik potansiyelimiz ve olağandışı çok yönlülüğümüzü işimizde kullanarak deri kumaşlarımızı modanın en çekici vazgeçilmez parçası yapmayı amaçlıyoruz.

Uluslararası tekstil ve moda endüstrilerini kapsayan geniş kapsamlı ilişki ağımız sayesinde ithal ve yerli suni deri kumaşlarımıza modanın vazgeçilemez parçalarını aydınlatmak için ilham veriyoruz.

İthal ve yerli suni deri kumaşlarımızın farklılıklarından yararlanmak isteyen ve heyecan verici yeni koleksiyonlarımızı siz değerli müşterilerimize sunmak için sabırsızlanıyoruz

Siz değerli üreticilerimizi Merter'de bulunan showroom mağazamıza bekleriz.


Address: SAVAŞ CAD. MEHMET NESİH ÖZMEN MAH. KAVAKLI SK. NO:28/A MERTER-GÜNGÖREN/İSTANBUL

Tel: +90 212.644.58.44

Web: www.biradliderikumas.com
B 10 Textile
Tekstil sektöründe yaklaşık 20 yıllık üretim, kalite kontrol ve pazarlama konularındaki birikimimizle 2021 yılında örme kumaş dalında faaliyet gösteren b10 tekstili kurduk. B10 tekstil, kumaş çeşitliliği, kalitesi güvenilirliği ve dürüstlüğü ile kısa zamanda aranan bir firma oldu. Firmamız, kalite odaklı üretim yapan, üretimin her aşamasında kontrolü elden bırakmayan ve ürün hazır olduğunda kaliteyi teyit amaçlı tekrardan kontrol eden bir anlayışa sahiptir.

Müşterilerimizin hassasiyetlerini ve iş ahlakını kendine ilke edinen b10 tekstil Ar-Ge çalışmalarıyla koleksiyonunu genişletip, müşterilerine özel kaliteler de üretmektedir. Yıl içerisinde 2 ana koleksiyon ile pazara hitap eden b10 tekstil, farklı aralıklarla sürekli yeni kaliteler çıkarmaktadır.


Adress: Barbaros hayrettin Paşa Mah. 1993. Sok.No:22A/88 ESENYURT/ISTANBUL

Phone:
0 212 8036043

Web:
b10textile.com
Bomonti digital
Tekstil ve kumaş sektöründe 2001 yılından beri kaliteli ve istikrarlı bir şekilde hizmet vermekte olan Bomonti Dijital ailesi olarak, sektörümüzdeki gereksinimlere cevap vermek amacıyla, 2014'de dijital baskı alanına yönelerek çok kısa sürede alanında öncü gelen firmalardan biri olduk.

5000 metrekare alan üzerine ileri teknolojiden faydalanarak kurduğumuz baskı ve depolama tesislerimizle tam kapasitemiz ve yılların tecrübesiyle, sizlere ulaşılabilir ve tatmin edici çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Hizmetler: Kumaş Mağazası / Desen Galerisi / Dijital Baskı Merkezi

Süblime Baskı- Dijital Baskı- Transfer Baskı- Flok Baskı- Varak Baskı- Şeker Baskı (DTF)


ADRESS: Halide Edip Adıvar Mah. Tanyolu Sk. No 37, 34382 Bomonti, Şişli, İstanbul, Türkiye

PHONE: +90 212 210 00 56

WEB:bomontidijital.com
C
Clotex Clothes textile
Kullandığımız iplikler için en iyi pamuğu seçiyoruz Kumaşlarımızı birçok yeni branşta dokuyoruz Tesislerimiz yeni nesil teknolojiler kullanılarak yapılıyor Kumaşlarımız insan sağlığına zarar vermeyen renklerle boyanıyor Kıvırcık renklerimizi doğru seçiyor, sipariş takibi yapıyoruz. Kumaşlarımızı özenle ve titizlikle kontrol ettiğimiz gün Word sınıfı ürünler üretiyoruz word sınıfı gömlek kumaşları ürününü uzman kadromuzla üretiyoruz uzman kadromuz müşterilerimizin taleplerini karşılamak için hazır en küçük bile olsa ilgileniyoruz detaylar. Dedemizin mesleği olan tekstil sektöründe yüz yıllık tecrübemiz 100'den fazla

Address: CENTER/TURKEY-BURSA: ANADOLU MH. KARLIDAĞ CD. NO:9 YILDIRIM/BURSA

Phone: 02243633666

Web: http://www.clotexco.com
CF Lojistik
Can ipek
RIDVAN AHMEDİN Tekstil San. ve Tic. Ltd.Şti

Firmamız Rıdvan Ahmedin tarafından 1986 sene sinde kurulmuştur. Ve bu sene den itibaren siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sezon larda ürettiğimiz yeni desenlerle koleksiyonumuzu genişletmekteyiz. Sizlerinde istemiş olduğunuz yeni dizaynları profesyonel kadromuzla sizlere hizmet veriyoruz. Fabrikamızda pamuk polyester ürünleri olarak armürlü , saten , Oxford , şamre , diyagonel , çizgili ve kareli kumaşları üretmekteyiz. Pamuk polyester kumaş denildiğinde akla ilk gelen firmalardanız.

ADDRESS:Telsiz Mah. Gül Sok. No 14/16 A Zeytinburnu / İstanbul

PHONE: 0090 212 482 68 67 - 482 68 33

WEB: www.canipek.com
Cemsa tekstil
Cemsa Tekstil, 2009 yılında tekstil kumaşları ihracatçısı olarak İstanbul, Türkiye'de kurulmuştur. Günümüzde tüm dünyaya giyimlik tekstil kumaşlarının toptan satışına odaklanmış olup, Avrupa, Rusya, Balkan ve Baltık Ülkeleri başta olmak üzere düzenli ihracatları bulunmaktadır.

ÜRETİM

Üretim hattımızda kalite temel değerimizdir. Örme kumaşları müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirebiliyoruz. Neredeyse tüm örme kumaş çeşitlerini düz boyalı, baskılı ve jakarlı olarak üretebiliyoruz. Süprem, yüksek gramajlı süprem, İki İplik, Üç İplik, Yüksek Gramajlı Üç İplik, Pike, Ottoman, Waffle, Interlock, Punto Milano, Kaşkorse ve bunların jakarlı varyasyonları üretim hattımızda sürekli olan kaliteler.

BASKILI KUMAŞ ÜRETİMİ

Dijital Reaktif Baskı – Üretim kapasitemiz 500metre/saat. Pamuk, modal, bambu, viskon, tencel, keten gibi doğal kumaşlara baskı yapılıyor. Üretim bandımızda bulunan neredeyse tüm örme kumaşlara uygulayabiliyoruz. Sürekli satışı yapılan kumaşların baskı altları stokta hazır bulunduruyoruz. Bu da üretim süremizi sipariş onayı sonrası 10 gün gibi çok kısa bir süreye indiriyor.

Pigment Baskı – Üretim kapasitemiz 100-150 metre/gün. Daha çok kareli müslin, krinkul müslin gibi çocuk ve bebek ürünlerinde kullanılan ve fonda koyu renk bulundurmayan desenlerde kullandığımız bir baskı yöntemi. Üretim süresi total siparişe ve üretim yoğunluğuna göre değişmektedir.


Address: Maltepe Mah. Eski Cirpici Yolu Sk. Merter Meridyen Is Merkezi No:1/336, Zeytinburnu 34010, İstanbul, Turkey

Phone: +90 212 481 6934,

Web: www.cemsatex.com www.cemsatextile.com
Chrome tekstil
D
Doruk Tekstil
2009 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, hizmet ve ürün kalitesi ile imalat sektöründe dokuma, jakar ve% 100 pamuklu nakış ve kumaş alanlarında fark yaratarak, müşterilerimizi, çalışanlarımızı, yatırımcılarımızı ve kalitemizi ön planda tutarak uzun vadeli üstünlük sağlamalıdır. . Rekabet koşullarına ve her dönemde müşteri beklentilerini algılama yeteneğine uyum sağlayarak modern yapısına ulaşan firmamız, hem şirket hem de ülke için yenilikler sayesinde önemli bir büyüme ve gelişme unsurudur.

Web: http://doruktekstil.org/

Telefon: +90 212 219 20 24

Adres: Rumeli Cad. Nakiye Elgün sk.No: 7/A Şişli / İstanbul
DLX Haseller Tekstil
Haseller'in kökeni, yerel bir kumaş tedarikçisi olarak 1979 yılına dayanmaktadır ve Haseller, 2011 yılında İstanbul'da bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Haseller'ın misyonu sadece kumaş satmak değil aynı zamanda koleksiyon oluşturup onları üretmektir. Eşsiz tasarımlarımız partnerlerimizin sadece Haseller'e tahsis edilen kapasiteleri kullanılarak üretilmektedir büyük bir özenle üretilmektedir.

Misyonumuz:

-Güncellenmiş güçlü koleksiyonlar üretmek
-Hizmette daha iyi olmaya çalışmak
-Çevre dostu olmak

Bu çerçevede Haseller, GOTs, GRS, OCS, RCS, OEKOTEX Standard100, Lenzing sertifikalarına sahiptir.Web: www.hasellertekstil

Phone: +90212-637 25 47

Address:
MEHMET NESİH ÖZMEN MAH. FATİH CADDESİ SEDİR SOKAK
NO:23 34173 MERTER/GÜNGÖREN/İSTANBUL
Dortrenk Textile
Dortrenk Tekstil, çeşitli matbaa pazarlarında 30 yıllık bilgi birikimine sahip Furkan Ofset Baskı tecrübesi ile kurulmuştur.

2000 Yılında Dijital Teknolojiyle buluşan Furkan Ofset Baskı, hem ofset hem de dijital baskıda Türkiye'nin öncü firmalarından biri oldu.

Orta ölçekli işletmelere uygun yüksek kapasiteli üretimimiz bulunmaktadır (Polyester kumaş 10.000 mt / gün, Pamuk ve / veya Viskon kumaş 5.000 mt / gün).

Veritabanımız, tasarımcılarımız tarafından yapılan 5000'den fazla kumaş desenine / tasarımına sahiptir, tüm mevsimlik koleksiyonlarınızı canlı renklerle yüksek kalitede basabiliriz. Konsept kanıtı örnek baskı ve hem örnek hem de bitmiş üründe tüm ülkelere hızlı teslimat bizi rakiplerimizden bir adım öne çıkarıyor.

Kadın giyim, çocuk giyim ve erkek gömlek konusunda uzmanlaşmış diğer kumaş imalat ve baskı ülkelerine kıyasla uygun fiyatlara sahibiz. Bunlar kaliteli baskı ve kumaşlarımızla birleştirildiğinde Dortrenk Tekstil tüm beklentileri aşıyor.


Address: PANAYIR MAHALLESI ISTANBUL YOLU CADDESI NO:490/1 OSMANGAZI BURSA TURKIYE

Phone:
0224 211 0404

Web:
https://www.dortrenktextile.com/
DH Group
Üst giyim kumaşta üretim ve pazarlama alanlarında faaliyet gösteren DH Group Tekstil, ürettiği kumaşların kalitesinden asla ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini hizmet anlayışının ilk maddesi benimsemiş bir tekstil firmasıdır. Bünyemizde birçok kumaş çeşidimizin olduğu koleksiyonumuz ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda üretim planlaması yapan Ar-Ge ekibimiz bulunmaktadır.

Ayrıca tecrübeli ve uzman dizayn ekibimizin hazirladigi kendimize ait 2000'den fazla desenin, baskı çalışmasını müşterilerimizin talep ettiği kumaş rengi ve çeşidi üzerinde uygulayabilmekteyiz.

DH Group olarak entegre boya&baskı&apre tesisimiz Cihangir Tekstil'le aynı vizyon ve misyonu takip ederek üretim sürecini minimum seviyeye indirmeyi hedeflemekteyiz.


Address: Kurtulus OSB Mah. Zeki Muren Cad. No:5 Gursu Bursa

Phone: 02243715191

Web: www.dhgroup.com.tr
Depar Deri

Yüksek teknolojinin hakim olduğu ve teknolojisini her gün geliştiren firmamız hakiki derinin en yakın ve gerçekçi muadili olan koagüle suni deriyi Türk piyasasına ilk kez tanıtmış olmanın, ISO 9001:2015 kalite yönetim standartlarına uygun çalışmanın gururunu yaşamaktadır.
Araştırma-Geliştirme departmanımız da sürekli yeni teknolojiler getiren, yeni ürünler geliştiren, günümüzün en yeni ihtiyaçlarına cevap veren temel taşlarımızdandır.

Sürekli gelişen teknoloji ve yeni taleplerin çeşitliliğini her zaman dikkate alan Depar Deri Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde bulundurduğu 2 adet tam donanımlı Ar-Ge laboratuarıyla profesyonelliğini bir kez daha ispat etmektedir.
Firmamız, üretilen ürünlerin fiziksel ve kimyasal özelliklerini sürekli olarak laboratuar ortamında takip etmektedir. Yeni ürünlerin tasarımı tamamen dijital ortamda yapılmakta ve gerekli şartlar sağlandığında müşteri ile buluşturulmaktadır.

ADRESS: FİRÜZKÖY YOLU BAĞLARİÇİ CAD NO 68 AVCILAR İSTANBUL

PHONE: 0090 212 428 35 35 TELEFON

WEB: deparderi.com.tr
E
Efeks Textile
Firmamız 2002 yılında örme kumaş pazarlama ve satış amacı ile kurulmuş olup halen faaliyetine İstanbul Güneşlideki ofisinde devam etmektedir.

Efeks , Embosan Emprime Boya San.ve Tic. A.Ş'nin grup şirketi olup , kendi boyahanesinde üretim yaptırmanın sağladığı güven ve avantaj ile müşterilerinin taleplerini hızlı ve kaliteli bir biçimde karşılamaktadır.1974 yılında parça ve el baskı tesisi olarak kurulan Embosan A.Ş ,ilerleyen yıllarda tesis olmaktan çıkmış önce büyük bir işletmeye , daha sonra fabrikaya dönüşmüş ve sektörün önde gelen fason boyahaneleri arasındaki yerini almıştır.

52.000 metrekare arazi üzerinde kurulu olan ve 18.000 metrekarelik kapalı üretim alanı bulunan boyahanemizin bugünkü kapasitesi ; 30 ton/gün kumaş boyama şeklindedir. Boyahanemiz ISO 9001,OEKO-TEX,INDITEX A CLASS, GOTS,OCS,GRS,RCS, gibi birçok kalite standartları güvencesi ile üretimini sürdürmektedir.Efekstekstil Ltd. , 2002 yılında ticaret hayatına , iç piyasaya kumaş satışı olarak iş hayatına başlamış ve 2005 yılında kumaş ihracatına başlamıştır.

Efekstekstil Ltd. yurdışından gelen talepler doğrultusunda 2007 senesi içerisinde bitmiş ürün ürettirerek , ihracatını gerçekleştirmiş ve ürün gruplarına bitmiş ürünü de ekleyerek kumaş ihracatına da hız vermiştir. Günümüzde GOTS,OCS,GRS,RCS , BCI sertifikalarına sahip olarak üretim yapabilmektedir.

Efekstekstil Ltd. günümüz piyasa şartlarında en dogru ürünü , uygun fiyat ile kaliteden ödün vermeden , müşteri memnuniyetini ulaşılması en önemli hedef olarak belirleyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Adres: 15 TEMMUZ MAH. 1430 SOK. NO:2 / 21 GÜNEŞLİ / BAĞCILAR / İSTANBUL

Tel.: (0212) 656 46 45

Web: www.efekstextile.com
Espe Örme
Firmamız Ömürteks Tekstil 1972 yılında İstanbul'da kuruldu. Üretime büyük önem veren firmamız, yüksek istihdam seviyesi ve yüksek ihracat hacmi ile Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.

Ticari sağduyu ihlal etmeden en kaliteli ve yenilikçi çözümleri sunan müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışı ile yüksek teknoloji ve yaratıcılık sunuyoruz.

Web: www.omurteks.com.tr

Telefon: +90 212 503 55 95

Adres: Cobancesme Mah. Mithatpasa Cad. Gonca Sok.Karaca Is Sitesi No: 14 Yenibosna-Istanbul
Etkin Textile
2003 yılında Türkiye'de en önemli tekstil merkezlerinden Bursa'da kurulan ETKİN KUMAŞÇILIK , Levent YALAZ ve Bülent YALAZ önderliğinde, profesyonel yönetim kadrosu ve personeliyle, özellikle bayan giyimine yönelik kumaş üretiminde tekstil sektörünün önderlerinden ve aranan isimlerinden biri olma yolunda azimle ilerlemekte ve çalışmaya güçlü adımlarla devam etmektedir.


Adres: DEMİRTAŞ DUMLUPUNAR O.S.B MAH. 1. NİLÜFER SOKAK ÇEKİRGE SANAYİ SİTESİ NO.9/2 OSMANGAZİ BURSA

Tel: +90 224 215 64 51

Web: www.etkinkumascilik.com.tr
Elegant
1996 yılında Bursa'da kurulan Elegant, empirme alanında uzmanlaşmış bir baskı fabrikasıdır.
Yüksek kalite standartlarında ürettiği kumaşları konfeksiyonculara, toptancılara ve mağaza zincirlerine sunmaktadır. Her geçen gün profesyonelleşen yapısıyla günlük "pronto" moda pazarına ve programlı ihracat pazarına hizmet vermektedir. Firmada süblime ve Inkjet tip baskı makinaları ile ürettiği kumaşı finishleyecek bir boyahane bulunmaktadır.
Kalitesiyle her zaman tercih edilen bir marka olan Elegant, edinmiş olduğu tecrübe ile iş ortaklarının memnuniyetine odaklanmıştır.
Elegant; sahip olduğu tesis ile ulaşılmış en yüksek teknolojiyi temsil etmektedir. Geçen 20 yıl içerisinde değişen baskı teknolojilerine ve tüm ilerlemelere gününde uyum sağlamayı başarmıştır. Modanın hıza, esnekliğe, sürate ve kaliteye ne kadar duyarlı olduğunu kavramış, bunu iş ortaklarına yansıtmıştır.
Elegant; tasarım konusunda diğer empirmecilerden farklılaşmaktadır. Tüm tasarımlarını iş ortağı olarak çalışmakta olduğu; Türk, İtalyan, Fransız ve İngiliz stüdyolarından temin etmektedir.
Firmada çalışmakta olan tasarımcılar ve varyantçılar tasarımlarına kendi el yazılarıyla nihai şekil vermekte; her yıl kendisini yenileyen koleksiyonlar, Elegant'a özgü el yazısını taşımaktadır.Bu da Elegant'ı sanatsal ve teknik yaklaşımı olmayan birçok rakibinden farklı kılmaktadır.
Elegant, hızlı ve kaliteli üretimin ne kadar önemli bir kavram olduğunun farkındadır. Trendleri takip eden tasarım ekibine, kalite standartlarını sürekli kontrol eden teknik ekibe, yüksek teknolojili baskı ve finish makinalarına sahiptir.
Elegant'ın işine duyduğu tutku ve bunu destekleyen disiplin; iş ortakları tarafından övgüyle karşılanmaktadır.
Elegant için süreklilik ve yüksek hizmet kalitesi vazgeçilmez bir olgudur. 20 yıldır aynı hizmet kalitesini sürdürmeyi başarmış olan firma, Bursa ve İstanbul Shrowroomları'nda tüm koleksiyonlarını her yıl aynı tarihlerde açmaktadır. Bununla birlikte müşteri temsilcileri ve pazarlamacılar, müşteri taleplerini yerine getirmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.
Elegant, 4000 m² kapalı alan içerisinde süblime inkjet baskı makinaları ile üretime entegre, ön hazırlık ve finish apre yapan boyahanesiyle hizmet vermektedir.
Dijital baskı metodunu benimsemiş olan firma, müşterilerine düşük metrajlı kumaşlar sağlamaktadır.
Dünyanın en önemli tekstil merkezlerinden biri olan İstanbul mağazasında; güncel ve stok kumaşlarla yerli ve yabancı müşterilere haftanın 6 günü en son koleksiyonları servis etmektedir.
Osmanbey'de bulunan mağazaya İstanbul'un her noktasından ulaşmak mümkündür.


Adres: Organize sanayi bölgesi gri cad.no:5/A Nilüfer/BURSA

Tel: 0-224-2611725-26-29

Web: www.eleganttekstil.com
Ela Tekstil
Dokuma, boyahana ve laboratuvar farkı ile sektörde farklı bir hizmet sunuyoruz. Boya, depolama, kalite kontrol, garanti ve 7/24 destek sunarak sizlerin siparişlerini ve ürünlerini en başından satış sonrası da dahil olmak üzere sorunsuz ve yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.
Fabrikamızda kullanılan tüm makine ve aksesurlar dünya standartlarında kullanılan en iyi ve yeni modellerdir. Yılda yaklaşık 3-4 milyon metre poliviskon ve yün kumaş üretim kapasitesine sahiptir.

Ela Tekstil yurtiçinde tanınan, güvenilir bir firma olmanın yanı sıra, yıllardır bu sektörde faaliyet göstermekte ve uluslararası platformda da ticari işbirliği içerisinde faaliyetlerine devam etmektedir.
Vizyonumuz doğrultusunda; Ela Tekstil stratejik öncelikleri,Gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, Ürün ve hizmet sürecinin kalitesini sürekli iyileştirmeyi ve Bunlardan güç alarak müşteri beklentilerini karşılamayı hedefler. Ela Tekstil, kumaş sektöründe liderler arasında yer almakta ve Üretiminin % 60'ını yurtdışına ihraç etmektedir. Üretim, araştırma ürün geliştirme ve desenleme konusundaki bilgi birikimimizle,Dünya genelindeki sektörel gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Tel: 0212 481 55 28

Web: https://elatekstil.com.tr/

Adres: Mehmet Nezih Özmen Mah. Zeki Sk. No:15/A Merter Güngören İstanbul

Er & Ez
Er & Ez Group, 2013 yılında tekstil sektöründe üretime başlamıştır. Er & Ez Group, kadın giyim (pantolon, elbise, gömlek, bluz, ceket vb.) üretmektedir. Ham ve bitmiş kumaşların satışı, şirketin aylık satışları 5-6 milyon metredir. 100 pamuk, viskon, polyester, kubbeli, tencel, poliamid ve naylon ürün gruplarını kullanıyoruz listelenen ürünlerin bir karışımı için profesyonel ekibimiz tarafından yeni ürünler yaratılmaktadır.

Web: http://er-eztextile.com/

Phone: +90 224 372 23 36-37

Address: Erez Dokuma Kumaş Tekstil San.ve Tic.LtD.Şti. DOSAB Mine Sok. No:16 Osmangazi BURSA 16245
Erok Tekstil
Şirket, Türk kumaş ve örme kumaş üretimi ve toptan satışı yapmaktadır . Ana koleksiyon kostüm (poliviskoz ve pamuk ) bluz, denim kumaşların yanı sıra okul üniforması ve farklı amaçlar için örme kumaşlardır. Ürün yelpazesi kadın, erkek ve çocuk yönü için uygundur .Dijital baskı ile benzersiz ve özelleştirilmiş baskılar yaratıyoruz .


Web: http://eroktkan.ru/

Adres: A. Kutsi Tecer Cd., Kınalıtepe Sk. No 45 Merter/ İstanbul

Tel: +90 212 539 33 00
Egece tekstil
30 yıllık tekstil tecrübesine dayalı olarak, sürdürülebilirlik, gelişime açık, yenilikçi, esnek ve yaratıcı olma hedefiyle 2018 yılında kurulmuştur.

Tekstil ve moda endüstrisinde son yıllarda önem kazanan sürdürülebilirlik ve şeffaflık stratejileri doğrultusunda EGECE TEKSTIL olarak tasarım aşamasından başlayarak tüm tedarik ve üretim süreçlerimizde daha sürdürülebilir, izlenebilir, çevre dostu hammadde/ürün kullanma ilkesi ile hareket ediyoruz.

Özellikle çevreye duyarlı Geri dönüşümlü ( Recycle ) kumaşlar ve Dokuma, boya, baskı ve terbiye konusunda deneyimli kadrosuyla, ve tedarikçileri ile " Değişmeyen tek şey değişimdir " mottosu ile sürekli yenilikçi, araştıran, geliştiren ve gelişen bir şirket olma yolunda ve hedefinde emin adımlarla devam etmektedir.

Üretimlerimiz arasında ;

% 100 Cotton, Acrylic, Yün, Viskon, Keten, Tencel, Polyester, Nylon ve bu elyafların karışımlı orijinal ve Recycle ürünleri bulunmaktadır.

EGECE TEKSTİL gücünü, tecrübe birikimi, modern-teknolojik alt yapısı sürekli araştıran, geliştiren, yenilikçi ve dinamik çalışanlarından almaktadır.

Çok seslilik, Sağlamlık, güvenilirlilik, çözüm odaklılığı ve kalite olmazssa olmazımız, temel ilkeleri olarak kabul ederek, türkiyenin ve dünyanın birçok kurumsal firmalarına üretim yapmaktadır.Address : Oruçreis MAH giyimkent 16.sok no 48 /A Esenler İstanbul

Phone : +9 0212 320 09 09

Web : www.egecetekstil.com
Elmas Tekstil
Elmasteks 1960 yılında astar imalatı ile başlayan faaliyetlerini, bugün jakarlı dokuma üretimi olarak sürdürmektedir.O günden günümüze firmamızın hayali, gelişmek ve geliştirmek olmuştur.

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı sürekli büyüme ve gelişmeyi, hızlı, kaliteli servis verebilmeyi, yurt içi ve yurt dışında rekabet edebilmeyi hedef edinmiştir. Elmasteks olarak müşterilerimize her geçen gün yenisini katarak ilerlemeye devam etmekteyiz.

Elmasteks, giysilik üzerine jakarlı kumaşlar üretmektedir. Koleksiyon hazırlıkları için dünya moda trendlerine uygun plan yapar, müşteri taleplerini göz önünde bulundurur, kaliteli ve çeşitli tasarımlar üretir.

Elmasteks olarak sektörümüzle ilgili yurt içinde ve yurt dışındaki fuarları ve yenilikleri takip ederek,müşteri memnuniyetini artırıp mevcut müşterilerine yenilerini katarak yoluna devam etmektedir.Address : Samanlı Mah. Kocaali Cd. No: Yıldırım/Bursa

Web : www.elmasteks.com

Phone : +9 0224 351 22 64

Ege Kumaş
Ege Kumaş olarak; 25 yılı aşkın süredir, dokuma ve örme kumaş çeşitlerinin imalatı ve satışı faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Artan rekabet ortamında, teknoloji ve tecrübemizi kullanarak; uygun fiyat, yüksek kalite ve zamanında teslim ilkelerimizden taviz vermeden piyasadaki taleplere cevap vermeyi kendimize ilke edindik.


Adres: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi. Kasım Sokak. No: 35 Güngören/İstanbul

Web: www.egekumas.org

Tel: +902125229346

Ekose Tekstil
Yarım asra geçen başarılı geçmişi, farklı ancak hizmet kültürü olarak birbirini tamamlar niteliğe sahip sektörlerdeki yetkinliği, donanımlı insan kaynağı, güçlü istihdam ağı, sağlam finansman yapısı, öngörü ve strateji geliştirme yeteneği gibi değerleriyle ülke ekonomisine nefes veren, yaşama değer katan lider kuruluşlar arasındadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına , tek çatı altında yanıt verebilmenin gururunu yaşamaktayız.

Profesyonel ekibimizle müşteri istekleri doğrultusunda üst kalite işler yapmak için çok çalışıyor ve bundan mutluluk duyuyoruz.Address: Velimeşe OSB Mah. Çorlu - Çerkezköy yolu Cd. Kapı no: 5 Ergene / TEKİRDAĞ

Phone: +90 282 676 41 12

Web: www.ekosetekstil.com.tr
Ema tekstil
2014 yılından bu yana hızla büyüyen EMATEKS; iplik, kumaş ve boya terbiye üzerine kurulu entegre tesisleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. İplik fabrikamız; 5 Ne – 40 Ne arasında open end ve vorteks iplik üretimi yapabilmekte. Kumaş fabrikamız; süprem, iki iplik, üç iplik ve bu kumaşlarının türevlerini, ribana, selanik, interlok, double face vb. kumaş üretimi yapabilmektedir. Üretilen kumaşlarımız boya fabrikamızda son işlemleri yapılıp müşterilerimize sunulmaktadır.

Halen üretim faaliyetlerine Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde entegre tesisleriyle devam eden EMATEKS teknolojideki son gelişmelere göre güncellenen donanımlarıyla, rekabetçi fiyat politikasıyla, üretimdeki kalitesiyle, çevreye ve insana verdiği değer ile Türkiye'nin öncü firmaları arasındadır.

Yaptığı her işi benzersiz takım ruhu ve bilgiye odaklı araştırmacı geleneğiyle, dürüst ve uzun süreli iş birliği ilkelerinden taviz vermeden yerine getiren EMATEKS her zaman daha iyi ve daha başarılı çalışmalara imza atmayı ilke edinmiştir.


Address: YILDIRIM BEYAZIT OSB MAH. SANAYİ SK.NO:114/A 59500 Çerkezköy/TEKİRDAĞ

Phone: +90 282 758 18 06

Web: www.emateks.com.tr/
Evla tekstil
F
Forte tekstil
Kalıcı başarının kaliteli, doğru ürün,uygun fiyat,hızlı termin tecrübeli ve dinamik bir ekip ile sağlanacağı düşüncesiyle yüzde yüz müşteri memnuniyetidir.
Sektörün ihtiyaç duyduğu üretim faliyetlerini ; çözüm odaklı, çevreye ve insana duyarlı bir şekilde yürütmektir.
Müşteri ve kalite odaklıyız.
Sorun değil çözüm odaklıyız.
Başarımızın anahtarı çalışanlarımız ve eğitimdir. Yenilikçi ve rekabetçiyiz.


Web: http://fortetekstil.com.tr/tr/iletisim/

Теl: +90 224 714 83 38

Аdres: Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu Cd. No:8, 16400 Süleymaniye Organize Sanayi Bölgesi Tayyare/İnegöl/Bursa
Fazilet Tekstil
1968 yılında İstanbul Sultanhamam'da değerli kurucumuz Osman Açık tarafından kurulan Fazilet Tekstil, 1991 yılında şirketleşmiş ve 1995 yılında örme kumaş üretimine başlamıştır. Zeytinburnu mağazamız 2012 yılında açılmıştır. Geniş stok ağımızla müşterilerimizin taleplerini hızlı ve güvenilir bir şekilde tedarik etmekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak pamuk, pamuk-polyester ve viskon örme kumaş üretimi ve satışı yapmaktadır. Aynı zamanda istenilen renk ve kalitede örme kumaşlar da üretmekteyiz. Kaliteli makine parkurumuzda çocuk, bayan ve erkek hazır giyim için örme kumaşlar üretiyoruz. Firmamız sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ülkemizin saygın markalarının tedarikçisi konumuna gelmiştir. Örme kumaş üretiminde modern üretim hattını kaliteli hammadde ve titiz işçilikle birleştirerek müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Firmamız tecrübesini yeni nesillere aktararak dünya standartlarında üretim ve yüksek pazar payı hedeflemektedir.Address: Seyitnizam Mah. Gümüşsuyu Davutpaşa Cad. No: 17/A Zeytinburnu/ İstanbul

Phone: 0212 5139770

Web: www.fazilettekstil.com.tr

Fon Boya
Firmamız, 2001 yılında İstanbul'da kurulmuş, aynı yıl Adıyaman'da kurmuş olduğu örme tesisini kısa sürede büyüterek, Tekirdağ Çorlu'da bulunan fabrikasını açmış ve kısa sürede istikrarlı çalışma prensipleri sayesinde günlük 20 ton üretim kapasitesine ulaşacak üretim ağına sahip olmuştur. Şu an 17500 m² kapalı alanda günlük 20 ton üretim yapacak faaliyeti gösteren örme ve boyahane tesisimiz, kalite ve çeşitlilik açısından örme kumaş sektörünün önde gelen firmalarından biridir.

Ürünlerimizi birçok ülkeye ihraç ederek uluslararası arenada bilinen bir marka haline gelmiş ve bu süreçte önemi atılımlarımızla ülkemizin tekstil pazarında da önemli bir yere sahip olmuştur.

Her sezon yeniliklerle ve modaya uygun kumaşlar üretmesiyle çevresine ışık saçan firmamız bu özellikleri ile örme kumaşa can vermekte, ona devamlı şekilde hayat vermektedir.

Süprem, interlok, ribana, iki iplik, pike, üç iplik, kaşkorse vb. kumaş kalitelerinin yanında sürekli ar-ge çalışmaları yaparak yeni kaliteleri de bünyemize katmaktayız.


ADDRESS: TELSİZ MAH ORKİDE SOK NO : 22/ A ZEYTİNBURNU – İSTANBUL

PHONE: 0212 558 13 11

WEB: fonboya.com
G
Güldemir Tekstil
1992 yılında Veli GÜL ve Hasan DEMİR tarafından kurulan Güldemir Tekstil, kurulduğu ilk günden bugüne sürekli büyüyen, gelişen ve kendi pazarında varlığını hissettirmiş ender firmalardan biridir. Güldemir Tekstil, kalite anlayışı ve müşteriye doğru hizmet noktasında güçlü ve istikrarlıdır.

29 yıllık deneyim ve birikimler ile her türlü dokuma kumaş üretimi ve ithalatını yapabilen firma, hem ihracatta hem de yerli pazarda müşterilerine hizmet vermektedir. Bu sektörde kendi markasını oluşturabilen firmalardandır.

Bünyesinde oluşturduğu eğitimli, tecrübeli ve dinamik ekip sayesinde; dünya modasını yakından takip edebilme, her türlü dokuma kumaş üretebilme, yeni prosesler doğrultusunda özel ürünler geliştirebilme yeteğine sahiptir.

Güldemir Tekstil aylık ortalama 500.000 metre kumaş üretimi yaparak,yerli ve yabancı müşterilerine zamanında ve doğru servis verebilmektedir.

Firma kendi bünyesinde oluşturduğu AR-GE bölümünde sürekli olarak çalışmalar yaparak Kış ve Yaz sezonlarını kapsayan kolleksiyonlar hazırlamaktadır.

Güldemir Tekstil her türlü özel iplik, dokuma ve terbiye teknikleri ile farklı ve özel ürünler ortaya çıkararak müşterilerinin beğenisine sunabilen dinamik bir yapıya sahiptir.

Firmanın vazgeçilmezleri ise çevreye duyarlılık ve insan sağlığıdır. Üretilen bütün üretilen kumaşlar, bu doğrultuda müşteriye pazarlanmaktadır. Müşterilerimiz bizim için bir değerdir.

Unutulmaması gerekir ki insana değer vermeyen hiçbir şahıs veya kurum varolamaz.


Adres: sanayi mah.gür sokak güldemir iş merkezi no.4-8 pk.34165 güngören/istanbul

Web: www.guldemirtekstil.com

Tel: +90 (212) 557 43 47
Grace Lace Tekstil
Yenilikçi ve özgün tasarımlarının yanı sıra yüksek kalitede üretim standartları neticesinde, iş ortaklarının vazgeçilmezi olma hedefini taşımaktayız

Her sezon yeni ve etkileyici koleksiyonlarını sektörün önde gelen iç ve dış giyim üreticilerinin beğenisine sunan şirketimizin ürün gamında; dar bant ve lez dantel çeşitlerine ilave olarak raşel dantel, jakarlı raşel, tül ve file kumaşlar da bulunuyor. Aylık 60 ton üretim kapasitesine sahip olan grubumuz; Türkiye dahil 21 ülkede, 700'ü aşkın şirket ve tasarım ofisine hizmet veriyor.

Moda ve hazır giyim sektörüne hep daha iyisini sunma hedefiyle çıktığı yolda, global bir marka olma vizyonuyla hareket eden Grace Lace, dünyanın önde gelen markalarıyla kurduğu iş birliği neticesinde, faaliyette olduğu sektöre değer katmayı sürdürüyor.Adres: Cihangir mah. Sarızeybek Cad.No:8/1–A blok Ambarlı Avcılar/Istanbul

Web: WWW.GRACELACE.COM.TR

Tel: +9 0212 438 40 27
Güldeniz Tekstil
3 kuşaktır ticaret hayatına devam eden Güldeniz Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1974 yılında tekstilin kalbi Eminönü Sultan Hamam'da çalışmalarına başladı. Dokuma kumaşı ülkemize tanıtan marka olma hedefiyle, ilk ticaretini 1974 yılında gerçekleştirdi.

1992 yılında parkurunu genişleterek iç piyasa ile dünyaya açılan Güldeniz Tekstil birçok dünya ülkesi ile ticaret yapmaya başladı. Ayrıca sektördeki gelişmeleri dikkatle izleyerek kalite standartlarını iyileştirmeye başladı. Yine 1992 yılında Bayrampaşa'daki yeni üretim tesisine taşınarak üretim kapasitesini ve parkurunu yenilemiş oldu. Kaliteli ham maddeden kaliteli ürün elde edileceği gerçeğine dayanarak, 2.000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda her zaman en iyi ham maddeleri toplayarak nitelikli iş gücüne sahip olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Toplumsal sorumluluk ve etik değerlerimize aykırı hiçbir faaliyet içerisinde yer almadan; dinamik, öncü, uluslararası kalite standartlarına dayalı bir sistem anlayışını sürdürmek için gerekli olan proaktif yeteneklerini sürekli geliştiriyoruz. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve ortaklarımızın çıkar ve mutlulukları kadar, topluma ve çevremize karşı olan sorumluluklarımızın da hassasiyetle gözetildiği bir yönetim anlayışı ile sektörde global ölçekte lider bir kuruluş olabilmek için çalışıyoruz.

Daima köklü bir aile gibi karşılıklı güven, saygı, katılım, adalet ve iş birliği esasıyla çalışmak tüm Güldeniz Tekstil çalışanlarının performansları dışında herhangi bir farklılık gözetilmeden çalışmasına, yükselmesine, gelişmesine sürekli olarak fırsat vererek ailemizin güvenilirliğini, sıcaklığını, keyfini yaşamak ve yaşatmak esas hedeflerimizden birisidir.
Address: M. Nesih Özmen Mah. Savaş Cad. Söğüt Sokak No: 10/12-E Merter Güngören / İstanbul

Phone: 0212 674 67 85

Web: guldeniz.com.tr
H
Hamboya
1976'lı yıllardan itibaren tekstil sektöründe faaliyet göstermiş kurucu ortaklar, 1998 yılında Hamboya Boyacılık Tekstil ve San. A.Ş. şirketini kurmuştur. Kurulduğu günden bu yana tekstil, kimya, enerji gibi birçok alanda faaliyet gösterdiği başarılı ticari yolculuğu ile yüksek bir büyüme oranına sahip olmuş, sektörlerine büyük ölçüde katkı sağlamıştır.

Günümüzde İplik, Örme, Boyama, Kimya sektörlerinde faal olarak hizmete devam eden bir grup firma haline gelerek
faaliyetlerine HB GROUP adı altında devam etmektedir


Web: https://www.hbgroup.com.tr/

Тel: +90 212 699 89 99, +90 212 699 49 00

Аdres: Zafer mah. 140 street No:45 Post Code:34513 Esenyurt/İSTANBUL

Has Örme
Has örme tekstil 1976 yılında kurulmuş olup bugünlere hep büyüyerek gelmiştir. 200 ün üzerinde makine parkuruyla süprem, ribana, interlok, açık en kumaşları üreterek piyasanın önemli kısmına hitap etmektedir. Bu başarısı ve piyasa hakim oluşu müşterilerine vermiş olduğu hassasiyetten, güvenden ve üretimdeki kaliteden kaynaklanmaktadır.
Örme alanında adından sıkça bahsettiren Has Örme; Kaşkorse , Süprem, İnterlok, Ribana vb. çeşitliliği ile hizmet vermektedir.


Web: www.hasorme.com.tr

Tel: +90 212 617 68 11

Adres: Karayolları Mah. Cebeci Cd. 649. skNo:14 Küçükköy-GOP/İstanbul
HRN Tekstil
2001 yılında kurulan Hrn Fabric, Örme sektöründe faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bu yana profesyonellik, deneyim, kalite, güven ve müşteri memnuniyetine aynı şekilde önem verip bugün bu endüstri değerleri ile ile tanınan bir firma haline gelmiştir.

20 yılı aşkın süredir hizmet veren Hrn Fabric, yenilikçi ve zengin kumaş içeriği ile müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi alarak yoluna devam etmektedir. Başta Hollanda, Almanya, Rusya, İngiltere, ve Portekiz olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır.


Web: www.hrnfabric.com.tr

Telefon: 0 (212) 503-8346

Adres: Yakuplu Mh. Birlik Cd. No: 2 D: 3 İstanbul / Türkiye
HC Kumaşçılık
Başta takım elbise, ceket ve pantolon için olmak üzere kaliteli kumaşlar konusunda uzmandır.

Temel Faaliyetlerimiz;

• Geniş bir yelpazedeki İlkbahar/Yaz ve Sonbahar/Kış kumaş koleksiyonları

• Üretim ve Geliştirme ile Araştırma ve Geliştirme Departmanları

Temel İlkelerimiz;

• Yaratıcılık ve Yenilik

• Müşterilerimize özel hizmetler

• Dünyanın önde gelen markaları ile uzun süreye yayılan, başarılı ilişkiler

• Etkili bir fiyat politikası ile en iyi kaliteWeb:
www.hctekstil.com

Phone: +9 02124383420

Address:
ORUÇREİS MH. GİYİMKENT 10.SOKAK NO:24/A ESENLER/İSTANBUL
HMK Tekstil
HMK Tekstil, Bursa, Türkiye merkezli bir aile şirketidir. 1951 yılından bu yana kadın bluz ve gömlek kumaşının önde gelen üretici ve ihracatçılarından biriyiz.

Aylık kapasitemiz 1.000.000 metre olup, dokuma üretimimiz ileri teknoloji armürlü ve jakarlı tezgahlarımızda yapılmaktadır. Esnek üretim altyapımız sayesinde pamuk, viskon, naylon, polyester, liyosel, modal, keten ve farklı karışımlı ipliklerle kumaş üretimi yapabilmekteyiz.

Kendi tasarım ekibimiz var. Müşterilerimize yeni kumaşlar sunmak için sürekli olarak araştırma ve geliştirmeye yatırım yapıyoruz.

Boyahanemizde ayrıca müşterilerimizin kalite kriterlerinin karşılanmasını sağlayacak bir laboratuvar bulunmaktadır. Düz boya makine parkuru üzerinde çalışarak çeşitli elyaf karışımları ile yapılan kumaşların boyanması, aprelenmesi ve test edilmesinde her zaman en hızlı hizmeti vermekteyiz.

Ağırlıklı olarak AB, ABD, Rusya Federasyonu, Beyaz Rusya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ihracat yapmaktayız. Bu nedenle piyasada uzmanız ve ana müşterilerimiz Inditex group, H&M, C&A , Mango , Stradivarius, Sandro, Lpp , Tesco, Primark , Ulla Popken, Bershka, Jon Adam vb.


Web: www.hmktextile.com

Phone: +90 224 376 04 20

Address: Gürsu Org. San. Bölg. Turgut Özal Cd.No:3 16580 GURSU / BURSA
Hakcan tekstil
1989 yılında sentetik iplik satışıyla sektöre giren Hakcan tekstil,1996 yılında kumaş imalatını da bünyesine katarak; İstanbul/ Esenyurt'ta hizmet vermektedir.

600 ton aylık kapasiteyle örgü ve boya olarak entegre hizmet veren firmanın uzmanlık alanı elastanlı ve elastansız polyester raşel çözgülü örme ve yuvarlak örme kumaş imalatıdır.

Hakcan tekstil 30 yılı aşkın tecrübesi ve makine parkurundaki çeşitlilik sayesinde, spor giyim, bay/bayan giyim, döşemelik, perde, bayrak, ayakkabı gibi farklı sektörlerde kullanılan kumaşların imalatını aynı anda yapabilmektedir.

Ürettiği her ürünü stoğunda yüksek tonajlarda bulunduran firma; en geniş kumaş çeşidini; en hızlı termin, gelişmiş müşteri hizmeti ve güleryüzlü hizmet ilkeleriyle yerli ve yabancı müşteriler için üretmektedir.

Ürün grupları aşağıdaki gibidir;
Raşel Örme kumaş çeşitleri (Polyester)

• Elastanlı / Elastansız tüller
• Grek tül
• Sanal tül
• Düz inci kadife; Janjanlı kadife & Elastanlı Kadife
• File kumaş çeşitleri
• Formalık kumaş çeşitleri
• Eşofmanlık kumaş çeşitleri
• Bayraklık kumaş çeşitleri
• Astarlık kumaş çeşitleri
• Alkantra kumaş çeşitleri
• Lakost kumaş çeşitleri
Yuvarlak Örme Kumaş Çeşitleri (Pamuk & Polyester ve Kesik Elyaf )
• Elastanlı ve Elastansız Interlok kumaş çeşitleri
• Elastanlı ve Elastansız Süprem kumaş çeşitleri
• Yağmur desen ve çeşitleri
• Korselik kumaş
• Biyelik kumaş çeşitleri
• Kaşkorse kumaş çeşitleri
• Üç İplik kumaş çeşitleri

ADDRESS: İstiklal mah. Yazgan sokak no:4 34522 Kıraç/Esenyurt İstanbul /Türkiye

PHONE: 0212 689 15 91/92

WEB: www.hakcantekstil.com
Hantaş
I
İlgi Textile
1995'ten bugüne var olan tecrübemizle örme penye kumaş grupları, fantezi kumaş, jakarlı ve ringel kumaşlar üzerine profesyonel ekibimizle, kendi örme makinalarımızla üretim yapmaktayız. 1995'te "kalite ve müşteri memnuniyeti" ilkesiyle yola çıkan İlgi Tekstil, geçen 25 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye'nin, en büyük tekstil markalarına üretim yapan yerli firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Firmamız profesyonel ekibi ile 7/24 çalışan kendi makine parkuruyla örme penye kumaş grupları, fantezi kumaş, jakarlı ve ringel kumaşlar üzerine üretim yapmaktadır. İlgi Tekstil sipariş sürecinden üretim sürecine, kalite kontrol sürecinden, nakliye sürecine kadar müşterilerini şeffaflık ilkesiyle bilgilendirir.

Better Cotton sertifikalı ürünler kullanarak çevrenin ve dünya bireylerinin daha sağlıklı olmalarına katkıda bulunuyoruz.

Misyon: Çevreye olan saygıyı ön planda tutarak, kaliteyi temel ilke olarak gören ve sürekli geliştiren, takım ruhu ve anlayışı ile çalışan ve bu alanlarda kendini ispatlamış bir kuruluş olmak.

Vizyon: Örme kumaş üretimi alanında, dünya standartlarındaki kalite anlayışıyla, ekolojik, uygun fiyatlı ürünler üreterek ve gelişen teknolojiyi takip ederek müşteri memnuniyetini sağlamak.

Adres: Bağlar Mah. Barış Sok. No:10 K.2 Güneşli / Bağcılar /İstanbul

Telefon: 0212 655 80 70 / 0212 655 80 71

Web:
https://ilgitextile.com/
İremak
1956 yılında faaliyete geçen İREMAK TEKSTİL, 1980 yılından itibaren Bursa'da faaliyet göstermektedir. Geçmişte alt yüklenici olarak kumaşların örülmesi ve boyanması yapan tekstil fabrikası, 2003 yılında boyahane faaliyete geçtiği için firma bu işlemleri kendi fabrikasında gerçekleştirmeye başlamıştır. Tesis, terbiye ve boyamanın yanı sıra boru, film ve rotasyon baskı üzerine baskı işlemleri gerçekleştirmektedir. İşlenmiş kumaşların çoğu esas olarak suni ipek, modal, polyester ve bunların karışımlarından oluşan pamuktan oluşur. Firma, viskon, interlok, jarse, lacoste, viskon (likra) gibi elastanlı, düz dokuma örme kumaş, elastanlı iki kat örme kumaş, pamuk ve polyester karışımları, kadife, havlu kumaş, velsoft gibi kumaşların boyama, baskı ve terbiye işlemlerini gerçekleştirmektedir. , polar.

14 bin metrekare iç alana sahip örme kumaş boyama fabrikası. m., Bursa, Kestel sanayi bölgesinde yer almaktadır. Şirket müşterilerine kumaş boyama, baskı ve terbiye süreçleri dahil geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Yıllık 6 bin ton üretim kapasitesine sahip tesis, ağırlıklı olarak çocuk giyim, tulum, iç giyim, bayan dış giyim ve spor giyim üretiminde kullanılan kumaşlar üretiyor. Bu kumaşlar Akdem Pazarlama'da (Akdem Pazarlama) satılmaktadır.


Теl: +90 224 364 33 78

Аdres: AKD1 92EM TEKSTİL SAN.TIC.LTD.STI. Yunusemre Mah.2 Aksay Sokak No4: Yildirim/Bursa
İskur Group
Kahramanmaraş'ta 1990 yılında kurulan ve kısa zamanda üretim, sanayi ve pazarlama sektörlerinde kendisine iddialı bir yer edinen İSKUR; yerel, bölgesel ve global ölçekte her geçen gün güçlenen bir işletmeler bütünüdür.
İlk olarak "pamuk", "çırçır" ve "pamuk yağı" üretimiyle faaliyete başlayan İSKUR, günümüzde Türkiye tekstil sektöründe tam entegre en büyük üretici firmalar arasında yer alırken, diğer faaliyet gösterdiği sektörlerde de önemli bir oyuncu olmuş; yurtiçi ve yurtdışında birçok destinasyonda binlerce çalışanı ile hizmet verir konuma gelmiştir.

Kurulduğu günden bugüne hızlı adımlarla büyüyen, kapasitesini artıran, satış ağını genişleten İSKUR, günümüzde birçok farklı sektörde faaliyet göstermektedir. Global ölçekte müşteri ağının genişliği ve kalitesi ile dikkat çeken İSKUR, 4 kıtada 30'u aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Tarım, tekstil, enerji, otomotiv, plastik, sigorta, perakende mağazacılık ve pazarlama olmak üzere 8 ana sektörde faaliyet gösteren İSKUR; 18 farklı işletme ve 4 bin çalışanıyla, 150 Milyon USD ihracat, 1,2 Milyar TL'lik ciroya ulaşarak ''Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu'' listesine girmektedir.


Address : Genç Osman Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı İskur Tekstil No 97/A Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ

Phone : +90 344 236 20 00

Web : www.iskur.com
İrfan can tekstil
2016 yılında kurulan irfancan tekstil İstanbul bölgesinde erkek giyim kumaş üretim ve toptan satışı olarak hizmet vermektedir.

İrfancan tekstil faaliyet gösterdiği erkek takım elbise tek ceket ve pantolon grubu olarak renk desen ve tuşe olarak inovatif ürün kompozisyonu müşteri odaklı özel hizmet hızlı servis yüksek memnuniyet etkin fiyat politikası ile yapılandırılmış yaygın pazarlama ağı doğru Pazar konumlaması ve farkındalık yaratan ürünleri ile sektördeki lider konumunu sürdürmektedir.

Küreselleşme ile değişen tüketici davranışlarının getirdiği yüksek rekabet koşullarını yakalamak ve müşterinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak amacıyla ISO 9001 kalite güvence kapsamında toplam kalite uygulama ve çalışmalarına önem vermekteyiz.

Sektördeki trend belirleyici rolümüz ile üretim yaptığımız alanlarda dünyanın önemli ve modaya yön veren markaları ile gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri Ür-Ge ve Ar-Ge çalışmalarımız Pazar trendlerini yakalayan yenilikçi ve öncü yapımızın önemli bir göstergesidir

Bu başarının arkasında yenilikçi görüş çalışma aşkı ve büyük bir azim bulunmaktadır.


Address: Merter, Mehmet Nesih Özmen Mah. Mehmet Akif Ersoy Caddesi
No:2 Güngören/İSTANBUL

Phone: (0212) 438 79 29

Web:
www.irfancantekstil.com

İlker Kumasçılık
İlker Kumaşçılık 1993 yılından beri tekstil piyasasında var olan tecrübeli yönetici ve çalışanlarıyla, 2017 yılından bu yana müşterilerine güçlü tasarım ve kaliteli hizmet sunmak üzere, gerek kendi güncel kolleksiyonları gerekse müşterilerinin istekleri doğrultusunda kolleksiyon hazırlayan, doğru fiyatlarla en kaliteli kumaşları güncel tasarımlarla buluşturan genç ve dinamik bir firmadır.

İhracat ve iç piyasada sorunsuz üretim ve her geçen gün gelişen ve değişen moda sektöründe, sektörün önde gelen firmalarından olma vizyonumuzla, siz müşterilerimiz için kaliteli ve güncel kumaşları, gerek sezonun modası olan gerekse orjinal tasarımlarla çok geniş bir yelpazede sunan firmamız, yetenekli ve donanımlı tasarım ekibi ile sizlerin hayal ettiği desenleri ve renkleri kumaş üzerinde hayata geçirmektedir.

Önceliği siz seçkin müşterilerimizin memnuniyeti olan firmamız, kumaş üzerinde ve dijital ortamda bulunan binlerce desen seçeneği ile uzun yıllar boyunca sektörde güçlenerek yoluna devam ediyor olacak.


ADDRESS: Cumhuriyet mahallesi,Rumeli caddesi no: 86/A ŞİŞLİ/İSTANBUL

PHONE: 0 212 247 18 91

WEB: ilkerkumascilik.com
J
Jakar Tekstil Moda
2010 yılında İstanbul'da faaliyete başlayan Jakar Tekstil Moda, araştırmacı yapısı ve hızla büyüyen müşteri portföyü ile fantezi örme kumaş sektöründe piyasanın aranan isimlerinden biri haline gelmiştir. Kurulduğu günden bügüne farklı kumaşlar üretip imalatcılara kazandırmak hedefiyle çalışan firmamız kısa süre içerisinde yer aldığı örme kumaş piyasasında yeni olmasına rağmen kendisinden daha eski, teknik, donanım ve kapasite açısından çok daha büyük firmalarla rahatlıkla rekabet eder duruma gelmiştir.Jakar Tekstil Moda, günlük giyimden fanteziye, üst düzey kaliteyle üretilen kumaşlarını kendi bünyesinde güçlü AR-GE ekibi ve uluslararası tasarımcıların kollektif çalışmalarıyla son bahar-kış ve ilk bahar-yaz olmak üzere yılda iki farklı ana koleksiyon hazırlamaktadır. Kalite daima zinde ve sürekli hizmet ilkesiyle hareket eden Jakar Tekstil Moda, her yeni sezonda üretmiş olduğu kumaş ve desen zenginliğiyle onlarca konfeksiyon üreticisi ve rekabet ettiği diğer firmalar tarafından her zaman farklı kumaşların üretildiği ve modaya kazandırdığı bir yer olarak titizlikle izlenmektedir.

Alanında güvenilir ve saygın bir kuruluş olma yolunda ilerleyen Jakar Tekstil Moda hızlı servis zamanında ve kaliteli ürün tedariği ile sürekli müşteri memnuniyetini en önemli vizyonu olarak benimsemiştir.

Yenilik ve gelişime önem veren genç ve dinamik yapımız ile koleksiyonlarımızda güncel modayı en mükemmeliyle buluşturup siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.Address : Telsiz Mahallesi İmdat Toroman Caddesi No:52/E Zeytirburnu/İstanbul

Phone : +90 212 547 01 12

Web : www.jakar.com.tr
K
Karınca Tekstil
KARİNCA TEKSTİL 1974 yılında Hikmet Altinöz tarafından İstanbul Sultanhamam piyasasında faaliyete başlamıştır 2000 senesinde şirketleşerek aynı yıl Osmanbey piyasasına taşınmıştır . 2011 yılında boyahane yatırımı ile öncesinde fason imalat yaptığı Adana Organize Sanayi bölgesinde tesisleşmeye başlamıştır . Boyahane yatırımını takiben , 2016 senesinde dokuma ve iplik hazırlama tesisini kendi bünyesine katmıştır.

KARİNCA TEKSTİL üretiminin konsantre olduğu ürün gamı PES-VIS- EA, ürünlerimiz bayan giyim , erkek giyim , okul üniforması , çalışan kıyafetleri üretiminde kullanılmak tabidir. Dokuma kapasitemiz 500.000 metre/ayda boyahane kapasitemiz 1.300.000 metre/ayda. Desen büro kendi bünyemizde olup, ürün geliştirmek için 4 adet desinatör çalışmaktadır.


Web: www.karincatekstil.com

Telefon:
+90 212 233 20 03 – 231 84 52

Merkez: Rumeli Cad. Nakiye Elgün Sk. No:41/A Osmanbey/İST

İhracat showroom: 19 Mayıs Mah. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sk. No: 17, ELITE RESIDENCE, Kat:8, D:24 Şişli/İSTANBUL

Dokuma:
Acıdere OSB Mah. İstiklal Cad. No:16 SARIÇAM /ADANA

Boyahane: TOROS KUMAŞ – APRE – BOYA Acıdere OSB Mah. Vatan Cad. No: 6/1 SARIÇAM / ADANA
Ka Moda Tekstil
Ka Moda Tekstil, 20 yıllık birikim ve deneyimle yönetilmektedir. Ka Moda Tekstil, 2017 yılından bu yana müşterilere son teknolojik olanaklarla üretilen en yeni Trendler ve Tasarımlarla katılıyor. Düz Boyalı, İplik Boyalı ya da İpliklerde yılda 2,5 Milyon metre Dokuma ve Örme Kumaş Üretiyoruz .
Geniş Ürün yelpazesi ve İnovatif yapısı ile Kumaş tedarik alanında ilk akla gelen Firma olmayı hedefliyoruz.


Web: www.kamodatekstil.com

Теl: +90 224 502 82 58

Аdres:
Kazım karabekir mah. yaylalı sok. no:4 /a yıldırım – Bursa
Kükrer tekstil
Kestel Organize Sanayi Bölgesinde 5.109 m2 kapalı alanı, 100 çalışanı ve yılda 5.000.000 m dokuma &baskı kumaş kapasitesiyle tekstil sektöründe 1970 yılından beri dış giyim için kumaş üreten bir tekstil firmasıdır.

2008 yılından bu yana ihracatlarımız grup firmamız GESİ TEKSTİL tarafından yapılmaktadır. Kükrer Tekstil ;yarım asırlık tecrübesi ve yeni teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

Address : Kestel Org. San. Böl. Doğan: Sok. No: 3 BURSA / Kestel

Phone : + 90 224 261 30 14

Web : www.kukrertekstil.com

Kasrevi grup tekstil
Firmamız, iş hayatını 1970'li yıllarda babası M. Sıtkı Oral'ın sultanhamam'daki kumaş mağazasında öğrenmeye başlayan Halit Oral tarafından kurulmuştur.

1990 yılında örme kumaş üretimi ile başladığımız ticari faaliyetlerimizi 2017 yılından itibaren Kasrevi Grup Tekstil A.Ş çatısı altında yürütmekteyiz. Genel olarak günlük spor giyim ve aktif spor giyim üretiminde kullanılan düz ve yüksek teknolojili ipliklerden üretilen boyalı ve baskılı kumaşlarda uzmanlaşmış bulunmaktayız. Ürettiğimiz kumaşları Türkiye'den dünyanın bir çok ülkesine ve markalarına hazır giyim konfeksiyon üretimi yapan firmalara satıyor olmakla birlikte, aynı zamanda yurt dışında hazır giyim konfeksiyon üretimi yapan firmalara da kumaş olarak ihracatını yapmaktayız. Ülkemiz iç pazarı için hazır giyim üreten firma ve markalarda kumaşlarımızı tercih etmektedir. Gelişen trendler doğrultusunda sürekli yeni kumaş koleksiyonları hazırlayarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Hedefimiz, kumaş üretiminin tüm süreçlerinde gelişen teknolojileri ve inovatif yaklaşımı esas almak, üretimin tüm aşamalarında; insana, doğaya, çevreye, saygıyı birinci ilke edinmektir.

Kumaşlarımızın tamamını uluslar arası kalite standartlarına uygun olarak üretmekteyiz.

Firma olarak amacımız, ticari faaliyetlerimizi devam ettirirken gelecek kuşaklara temiz ve yaşanılabilir bir Dünya bırakmaktır.


Address : Beylikdüzü OSB Mahallesi Birlik Sanayi Sitesi 3 Cadde No: 13/75 Beylikdüzü / İstanbul

Phone : +9 0212 527 73 84

Web : www.kasrevitekstil.com.tr
Koltuksuz Textile
Koltuksuz Tekstil 1988 yılında Denizli'de kurulmuş bir aile firmasıdır. Örme, dokuma ve boya bölümlerinin bir arada olduğu entegre bir tesisimiz vardır. Günlük 30 ton kumaş üretimimiz bulunmaktadır

Özellikle örme kumaş, örme havlu, dokuma havlu ve müslin konusunda uzmanlaşmış bulunmaktayız.

Denizli'de bulunan depomuzda her zaman belirli renklerde stok bulunmaktadır. Kendimize ait boyahanemizin olması için üretim aşamasında termin ve minimum miktarlar açısından bize büyük avantajlar sağlamaktadır.


Address: KOLTUKSUZ TEKSTİL İTH İHR TİC SAN LTD ŞTİ KUMKISIK MAH MENDERES BULV NO:171 MERKEZEFENDİ DENİZLİ

Phone:
0258 382 8123

Web: www.koltuksuz.com
Kolunsag Muflon
Kolunsağ bir fake fur kumaş üreticisi firmadır. Tekstil sektöründeki ilk imalat aktivitemiz 1933 yılında büyük dedemizin Rumeli'den Eyüp, İstanbul'a gelmesi ile başlamıştır. 1990 yılında taşındığımız Esenyurt'ta bulunan kendimize ait modern fabrika binamızda en son ve en yüksek teknoloji ile donatılmış yenilenebilir makine parkımız ile pelüş kumaş imalatı hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Firmamız 80 yıldan fazla kendi alanında Türkiye'deki öncü firmaların arasında yer alıp, Türkiye pazar payının % 50 sini karşılayacak şekilde bir üretim kapasitesine sahiptir.

Pelüş benzer isimler altındaki Fake Fur, Faux Fur, Imitation Fur, Polar Fleece, Plush, Mouflon, Shag ve High Pile Fabrics(üzün tüylü kumaşlar) olmak üzere aslında her biri içerik olarak aynı olup, isimlendirmeleri farklı olabilen bu tarz kumaşların tamamını üretilebilmektedir.

Pelüş kumaşı öyle bir üründür ki soğuğa karşı koruyucu bir unsur olarak kullanıldığı gibi bazen konfeksiyonda lüks bir aksesuar olarak karşımıza çıkar ayrıca diğer sanayi sektörlerinde kullanılabilen bir üründür.

Pelüş kumaşı oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir;

Konfeksiyon, Kaban, Mont, Parka, Yelek, Çocuk Tulumu, Vizon Kürk, Elbise, Atkı, Şal, Kürk,

Oyuncak Sanayinde, Şapka, Çanta, Kırtasiye, Hediyelik Eşya, Kişisel Eşya

Ayakkabı, Bot, Terlik, Panduf, Çizme,

Ev tekstili, Battaniye, Paspas, Seccade, Halı, Koltuk örtüsü, Bebek ürünleri, Yatak örtüsü,

Otomotiv Kılıfı, Boya Rulosu, Klima filtresi, Eldiven, Dekoratif Kaplamalar ve modacının dizayn edeceği herhangi bir sektörde de uygulanabilmektedir.

Endüstriyel; Klima Filtresi ve Boya Rulosu

Firmamız üretim hattında kaliteli, doğal, organik ve orijinal hammadde ve malzeme kullanmaktadır. Personelimiz deneyimli, teknolojimiz yenilenmiştir. Firmamız ISO9001 kalite yönetim sertifikası yanısıra yün için WOOLMARK ve pamuk için de COTTTON belgelerinin sahibidir.

Tasarım ve Dizayn ekibimiz dünyadaki trendleri yakından takip ederek yılda iki kez bize özel Yaz-Kış koleksiyonlarımızı belirler. Müşterilerimizden gelen özel istekler doğrultusunda özel siparişlere cevap verilmektedir. Pano olarak da üretim yapabiliriz.

Müşteri memnuniyeti, standart kalite, süreklilik, müşterilerimizin sırlarını muhafaza ve güvenilir olmak firmamızın temel ve değişmez prensiplerindendir.

Firmamız sektörel ve genel bazda birçok yerel ve uluslararası fuarlara düzenli olarak yıllardır katılmaktadır.

Ürünlerimiz Rusya, Avrupa, Balkan ve Ortadoğu ülkelerine ihraç edilmektedir. Yeni uluslararası hedef pazarlara açılmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

Fabrikamızın showroom unda ürün yelpazemizi ve canlı örneklerimizi görebilmeniz için siz saygıdeğer müşterilerimizi firmamızda ağırlamaktan memnunluk duyarız.

Saygılarımızla.


Address: Osmangazi Mahallesi 3113 Sk. No:2 Esenyurt İstanbul Turkey

Phone: 0212 886 53 34

Web: www.kolunsag.com.tr
Kumash tekstil
L
M
Marsala
Fabrika 1940 yılından beri deneyime sahiptir ve bu süre zarfında kendisini güvenilir bir tedarikçi ve pazarda deneyimli bir üretici olarak belirlemiştir. Marsala Tekstil Fabrikası, Rusya ve Avrupa'nın önde gelen gömlek ve kumaş üreticilerinden biridir. Her zaman en iyisi için çalışıyoruz. Ekipmanlarımız modern teknoloji kullanılarak üretilmiştir ve diğer üreticilere kıyasla daha iyi kalite üretmemizi sağlar. Koleksiyonumuz, farklı yönlerde birçok tasarım içerir, bu da ürün yelpazenize harika bir katkı olabilir. Bunlar basit kumaşlar, çizgiler, hücreler, jakarlar, baskılar ve diğer birçok kumaş türüdür.

Web: www.marsalatextile.com

Telefon:
+90 (224) 502-0019

Adres: OSB Turuncu Cad. 2.Sk № 3 16140 Nilüfer – BURSA / TÜRKİYE
Modasay
ModaSay Tekstil firması 2004 Yılında Yüksel Altıntaş tarafından Bayrampaşa'da kurulmuştur. Firmamız 2004 yılından beri müşterilerine ARGE tasarım ve tedarik alanında hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

2007 yılı ilk Laleli Mağazamız ile satışlarımıza devam edip,2010 yılında mağazamızı Merter olarak devam ettirdikten sonra;2013 yılı itibariyle Osmanbey Mağazamız ile kaliteye önem vermektedir.

Genç,dinamik ve yenilenmiş kadrosuyla kumaş piyasasında her alanında kalite deneyimini yaşamak isteyen müşterileri taleplerini karşılamaktayız. Yerel ve global pazarlar için renk, doku ve desen harmonisi olan koleksiyonlarımızı zengin yelpaze ağında geliştirmeye ve sunmaya devam etmekteyiz.

ModaSay olarak hali hazırda Rusya, Fransa, İngiltere, Belarus, Ukrayna, Macaristan, Azerbaycan, Özbekistan, İsrail, Yunanistan, İran, Bulgaristan, Ermenistan, Polonya, Kırgızistan olmak üzere 15 ülkede ürünlerimizi yurtdışı müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.Web: www.modasay.com.tr

Теl: +90 532 680 82 12, +90 212 417 58 74

Аdres: Cumhuriet Mah. Rumeli Cad. Nakiye elgün Sok. No:16/B Osmanbey/Şişli İstanbul/Türkiye
Migiboy
Migiboy Tekstil yaklaşık 750 çalışanı olan bir tekstil şirketidir. Her türlü örme ve dokuma kumaş üretiyoruz ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz ve çeşitli ülkelere ihracat yapıyoruz. Migiboy Tekstil olarak 40 yılı aşkın tecrübemiz ile tekstil sektöründe Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biriyiz ve inşaat, enerji ve konaklama sektörlerine artan yatırımlarla büyümeye devam ediyoruz.

Web: http://www.migiboy.com/

Adres: Mehmet Nesihi Özmen Mah. Fatih Cad. Selvi Sok. No:7 / 1 Merter – Güngören / İSTANBUL
Muratoğlu Kumaş
Firmamız 40 yılı aşkın süredir bay ve bayan dış giyim kumaşları üretmektedir. Kumaşlarımızda polyester-viskon, yün-akrilik, yün-poliamid ve akrilik-polyester elyaflar kullanılmaktadır. İstenilen renk ve deseni üretme kapasitesine sahip olan firmamız koleksiyonu ile modaya ışık tutmaktadır.

Web: www.muratoglukumas.com

Telefon: 0212 565 10 32

Adres: Cumhuriyet Mah. Nakiye Elgün Sok. No: 23 / Osmanbey / Şişli / İstanbul
Mem tekstil
1992 yılında sadece iplik üretimi olarak kurulan firmamız zamanla büyüyerek ülkemizin ve dünyanın önde gelen hazır giyim markalarına değişen moda trendleri içerisinde en kaliteli ve çeşitli iplik ve kumaşları en hızlı terminle sunar hale gelmiştir. Yüksek kapasitemiz, ürün çeşitliliğimiz ve geliştirdiğimiz yeni ürünlerle müşterilerimizin pazardaki rekabet gücünü sürekli artırmayı hedefliyoruz. Her yıl düzenli olarak dünya genelinde tekstil ihtisas fuarlarına katılarak moda trendlerini yakından takip ediyor; inovasyonlarımız için sürekli olarak teknoloji ve insan kaynağına yatırım yapıyoruz.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİMİZ:
Boyalı ve Baskılı(Rotasyon ve Dijital):

Süprem
Likralı Süprem
İki İplik
Likralı İki İplik
Üç İplik
İnterlok
Pike
Ribana
Selanik
Waffle
Punto di Roma
Organik kumaşlar
Vortex Viskon Kumaşlar
Flamlı ve Nopeli Kumaşlar

ÜRETİM KAPASİTEMİZ:
İplik---150 ton/gün
Boyalı Örme Kumaş: 40 ton/gün
Rotasyon Baskılı Örme Kumaş: 10 ton/gün
Dijital Baskılı Örme Kumaş: 1 ton/gün


MEM TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

Address: Mahmutbey Mah. Dilmenler Cad. No:19 Aslanoba Plaza /Bağcılar İSTANBUL/TURKEY

Phone: +90 212 438 21 38

Web: www.memtextile.com
Mahmutoğlu tekstil
Mahmutoğlu Tekstil 1991 yılında Karakuş ailesi tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden beri izlemiş olduğu yenilikçi, sürdürülebilir ve hep daha iyisini üretme politikaları sayesinde Türkiye'nin sayılı üretim firmalarından biri haline gelmiştir.

Mahmutoğlu tekstil üretimini ve satışını Türkiye genelinde sahip olduğu 1 fabrika 2 şube ile gerçekleştirmektedir.
Yaklaşık 20.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olup
Toplam da 260 personel çalışmaktadır.
Mahmutoğlu tekstil sürekli büyüyen ve gelişen organizasyonu ile insan kaynağının eğitilmesine yüksek önem verir. Bu sebeple gerek kişisel gelişim ve bilinçlendirme gerekse yasal zorunlu eğitimler tüm çalışanlarımıza verilmektedir.
Sektörle ilgili en son trendler yakından takip edilip müşteri beklentilerine uygun Tasarım+Kumaş kombinasyonları oluşturulmakta ve müşteri portföyüne sunulmaktadır.

VİZYONUMUZ-MİSYONUMUZ

" Önce insan" felsefesinden, firma güvenilirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş, yetkin ve yaratıcı kadromuzla gelişen standartları takip ederek yatırımlarımızı sürdürüp dünyanın önde gelen tekstil üreticilerinden biri olmaktır.
Ulusal rekabet koşullarında, artı değer yaratmayı vazife bilen, kaynaklarını maksimum etkinlikte kullanan, Müşterilerine sözü verilen sipariş öncesi teslim edilen numune ile aynı kalitede sevkiyatın yapılmasını amaçlayan ,en iyi ve kaliteli hizmeti veren, güvenilir ve itibarlı bir şirket olarak Hizmet kalitemizi en üst noktaya taşıyarak varlığımızı sürdürmek .

ANA FAALİYET KONUSU

Sentetik filamentlerden ve devamsız elyaflardan dokuma kumaş imalatı olup Polyester/Viskon; Pamuk ve Pamuk karışımlar Viskon ve Viskon karışımlı kumaşlar üretilmektedir

FİRMAMIZDAKİ MEVCUT DURUM

Firmamızda, sentetik filamentlerden, devamsız elyaftan, polyester/viskon, pamuk ve pamuk karışımlar ile viskon ve viskon karışımlı ürünlerden örme kumaşlar üretilmektedir.
Bu kumaşların imalatı için gerekli olan faaliyetlerini gerçekleştirirken; sipariş alımı, satın alma, üretim planlama, üretim, satış, yönetim organizasyon, ürün ve yardımcı malzeme stokları gibi süreçler excel formlarında manuel olarak takip edilmektedir.

Firmamız, büyüme süreci ile birlikte bahsedilen süreçlerini yeniden gözden geçirerek, dijital sistemleri daha fazla kullanarak rekabet gücünü arttırmaya ihtiyaç duymaktadır.
Firmamız üretim hatlarında gereksiz bekleme, stok takibi ve üretim hatlarındaki maliyetlerin düşürülmesi ile ilgili olarak 3'er aylık dönemler halinde stok sayımı yapmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğu sayımlara bağlı olarak gereksiz bekleyen ürünler ve gereksiz stoklar ile ilgili analizler yapılarak planlama ve üretim süreçlerinde bu bilgiler kullanılmaktadır. Böylelikle verimsizlikler azaltılmaya çalışılmaktadır.

Mevcut durumda kumaş üretim süreçlerindeki, makinelerin çalışması/durması gibi fonksiyonları kumanda eden temel otomasyon uygulamaları dışında kullandığı bir otomasyon uygulaması bulunmamaktadır.
Firmamızın üretim öncesi ve üretim süreçlerinde makinalar tarafından, bağımsız ve otomatik olarak yapılan işlemler ile bu amaçla kullanılan donanımsal ve yazılımsal bileşenler an itibariyle maalesef bulunmamaktadır


Adres: İnegöl Org.San.Böl.Süleymaniye mah.4.cad.No:4, İnegöl- Bursa

Tel: +90 224-215-10-15 -16

Website: www.mahmutoglutekstil.com
Moda Ossa
Moda Ossa, markaya ve üretime yeni bir bakış açısı getirdi. Kadın giyiminde dokuma kumaş konusunda, 2014 kuruluş tarihinden bugüne kadar geçen yıllarda, alternatif yaratan renk ve desen seçenekleriyle hem Türkiye'de hem de yurt dışında da tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Dünya çapında kabul gören üretim standartlarına uygun kaliteli dokuma kumaş ve özgün kumaş koleksiyonu ile tüm beğenilere cevap veren Moda Ossa Kumaş, tasarıma yönelik AR-GE çalışmalarıyla da sektörde modanın ve yeni eğilimlerin yolunu açan uluslararası bir firmadır.

Misyonumuz

Bursa da üretim fabrikamızla, İstanbul da satış ve pazarlama alanında hizmet verdiğimiz tüm müşteri ve ürün segmentlerinde, yenilikçi ve yaratıcı ürünlerimizle öncelikli tercih edilen, izlenen, yönlendiren, sevilen ve sürdürülebilir değerler yaratan lider dağıtım kanalı olmak.

Vizyonumuz
Çalışanların kişisel gelişimine olanak vererek gelişimin ve yenilikçiliğin sürekliliğini sağlamak, sürdürülebilir iş sonuçları oluşturarak hissedarlarımızın yönetiminde sağlıklı ve sürdürülebilirliği sağlanmış bir şirket yapısını oluşturmak.

Address : Halide Edip Adıvar, Akar Cad. No:2/B Bomonti/İstanbul

Phone : +90 212 231 25 42

Web : www.modaossakumas.com

Medas
1997 yılında " Modern ve yüksek kalitedeki ürünleri makul fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunma " ilkesiyle yola çıkan MEDAS, geçen 22 yıllık süreçte sektöründe yenilikçi ve müşteri odaklı çalışma prensipleriyle önde gelen şirketler arasına girmeyi başarmıştır.

2005 yılında Moskova merkezli Rusya faaliyetlerine başlayan MEDAS , 2015 yılında Minsk merkezli Belarus ve 2016 yılında da Varşova merkezli Polonya faaliyetlerini başlatarak herhangi bir aracı kişi veya kurum olmadan müşterilerine ulaşarak yüksek standartları ve yetkin kadrosuyla müşterileriyle sürdürülebilir, güvene dayalı iş ortaklığı oluşturmuştur.

Üretim aşamasından son kullanıcıya kadar, iş akışında deneyimli profesyonel ekibi ve sürecin her aşamasında teknolojiyi kullanarak fark yaratan MEDAS, müşteri odaklı çalışmalarını şirket içi hizmet kültürünü, değişime açık yönetim anlayışıyla bütünleştirerek gelişmeye devam etmektedir.

Müşteri ilişkilerinde kurumsal yapımızın gereği olarak bireysel yaklaşımı tercih ediyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin karlılığı ve güveni iş hayatımızda ki en önemli kılavuzlarımızdır.

Faaliyet gösterdiği ülkelerde toplumun ihtiyaç ve hassasiyetlerini kusursuz olarak kavrayabilmek adına, o ülkenin en iyi ve başarılı iş insanlarını ekibimize dahil ediyor, farklı ülkelerden edindiğimiz tecrübelerle birleştirdiğimiz bu benzersiz gücü özgün bir yaklaşımla sunuyor ve sizlere en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlıyoruz.

Sektörümüzün tecrübeli isimlerinden oluşan yönetici kadromuzun deneyimini , sahada titizlikle çalışan genç ekibimizin dinamizmiyle birleştiriyor ve müşterilerimizin güveni için çalışıyoruz.

En değerli şeyin zaman olduğunun farkındayız. Dünya hızla değişirken MEDAS'ı faklı kılan bir diğer özelliğimiz yeniliğe ve teknolojiye yaptığımız yatırımlardır. ARGE çalışmalarımızın ve teknoloji alanına yaptığımız yatırımların temel hedefi siz değerli müşterilerimizin karlılığını arttırmak ve sonuç odaklı iş hızınızı arttırmaktır.

Lojistik ağımıza verdiğimiz önemle , bölge depolarımızın haftalık periyotlarda yeni ürünlerle takviye edilmesini ve müşterilerimizin talep ettikleri ürünlere en kısa zamanda sahip olmasını sağlıyoruz.

Sizlerden gelen "özel ürün" siparişlerini de yine aynı titizlik, dikkat ve hızla üretiyoruz.

Her bir ürün için 96 ayrı renkten oluşan ürün yelpazemiz, deneyimli kadromuz, hızlı lojistik ağımız ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızla yolumuza devam ediyoruz.

Moripek
3 kuşaklı firmanın bilgi ve tecrübe geçmişi ile tekstil sektöründe yaklaşık 70 yıldır tekstil hizmetine ilk günkü amatör havasıyla siz değerli müşterilerimize sunmanın gururunu yaşıyoruz. Firmamız kurulduğu günden itibaren tekstil sektöründe müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinmiş, çağın her geçen gün gelişen yeniliği ile birlikte daha sağlam adımlarla hizmet vermektedir. 2010 yılından bu yana şirketimiz, vizyonunu Morelli Exclusive design adı altında dijital baskıya yaptığı yatırımlarla ortaya koymuştur.
Moripek kendi tasarımları ve dünyanın önde gelen tasarım stüdyoları ile yaptığı işbirliği ile kadın giyim modelleri için farklı koleksiyonlar hazırlamaktadır. Global moda trendlerini takip ediyor ve bunları kendi vizyonumuz ve bu konuda büyük deneyime sahip kadromuzla birleştiriyoruz. Toplam 6 koleksiyon ile 2 ana ve 4 alt koleksiyon hazırlıyoruz. Müşteri odaklı hizmetler ile siz değerli müşterilerimize özel tasarım koleksiyonları ve hızlı moda trendlerini sunuyoruz.
Moripek'in ana ilkesi, uzman kadrosuyla hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlara koşulsuz müşteri memnuniyeti, hız, kalite sunmaktır. Moripek, Avrupa ve Amerika'daki payını her geçen gün artırmaktadır.


Address : Demirtaş Dumlupınar OSB. Mah.Istanbul Cad.No:570 Bursa / TURKEY

Phone : +90 224 262 10 45

Web : www.moripek.com.tr

Merboy Tekstil
Merboy Tekstil, sektörünün önde gelen lider örme kumaş üreticilerinden biridir.

Yenilikçi vizyonu ile müşteri beklentilerine hızlı yanıt vermeyi prensip edinen, gelişme endeksli esnek üretim kabiliyetleri ile gerek domestik gerek uluslararası arenada rekabet edilebilir seviyede üretim yapan, entegre kabul edilebilecek saygın bir kuruluştur.

Kısa terminler ile üretim yapabilen ender işletmelerden birisiyiz. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına, tek çatı altında yanıt verebilmenin gururunu yaşamaktayız. Merboy Tekstil, fantezi ve baskılı örme kumaş üretimi ile birlikte ayrıca teknik tekstil kumaşlarına öncelik vererek, gelecek planlarını bu doğrultuda yapmaktadır.

Her gün geliştirdiğimiz ve tasarladığımız kumaşlarımız ile " aradığınız bir kumaşı biz daha önce üretmişizdir." merboy tekstil olarak bu düşünce ile hareket etmekteyiz.

1970'ten Bugüne

Merboy Tekstilin istikrarlı yükselişinin arkasında uzun yıllara dayalı tekstil deneyim ve birikiminin, teknoloji ve yeniliğe açık olmanın güveni vardır. 70'li yıllarda örme kumaş ticareti ile başladığı tekstil hayatına 1987 yılında kurumsal bir yapıya dönüşerek örme kumaş üretimi ile devam eden Merboy Tekstil, 15.000 m2 kapalı alanda geleceğin teknolojilerini kullanarak tüm dünyaya üretim yapmaktadır. 2002 yılında yeni boya-apre işletmesini bünyesine ekleyen firmamız, baskı işletmesini de bünyesine eklemiştir.

Başarı İlkeleri

Merboy Tekstilin başarısındaki en büyük etken kuruluşundan bu yana aldığı ve uyguladığı ilkesel kararlardır. Merboy Tekstil alınan işi zamanında teslim etmeyi, araştırmaya ve yenilikçiliğe önem vermeyi, müşteri odaklı davranmayı, ihtiyacını müşteriden önce hissetmeyi ilke edinmiştir.

İnsana ve Doğaya Saygı…

Tüm işletme atık sularının arıtılarak doğaya salınması, insana ve çevreye verilen önemin göstergesidir.

Türkiye'den Dünya'ya

Merboy Tekstil, günlük 50 bin metre fantezi ve baskılı kumaş üretimi yapmaktadır.

Üretimimizin %50 sini ihraç etmekteyiz.

Ana ihracat pazarlarımız Avrupa ve Rusya olmak ile birlikte, "yeni pazarlar yeni ufuklar " bakış açımızla tüm dünya da ürünlerimizi giyilebilir kılmak istiyoruz.


Address: Velimeşe OSB Mahallesi 132. Sok No: 4/1 Ergene - TEKİRDAĞ

Phone: +90282 674 48 40 - 41
Moda metraj kumaşçılık
Firmamız örme ve dokuma kumaşlarının toptan ticaretini yapmaktadır. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra modaya uygun, kaliteli kumaşlar sunmak ana hedefimizdir.
Çeşitli üretilen kumaşlara Dijital rotasyon gofraj baskılar yaparak katma değer katılmaktadır.

Tekstil sektöründe kendine yeniliği hedefleyen bir firmadır.

Firma olarak uluslararası pazarlarda pazarlama ağı kuran ve bu pazarlarda başarısını bir adım daha ileri götürmek için profesyonel kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız Rusya, Kırgızistan ve Özbekistan olmak üzere birçok ülkede faaliyet göstermektedir.


Address: Mehmet Nesih Özmen Mah. Söğüt sk. No:5 Merter/İstanbul

Phone:
0212 516 97 72

Web:
www.metrajkumascilik.com
Melen fabrics
MelenFABRICS olarak dokuma kumaşlar alanında müşterilerimizin taleplerini karşılayarak sürdürülebilir ve saygılı ilişkiler kurduk.Siparişten teslimata kadar sorunsuz bir süreç sağlayarak müşterilerimize çözüm odaklı ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Doğayı ve çevreyi korumaya önem veriyor, ürün portföyümüze eklediğimiz sürdürülebilir (geri donusumlu ve organik) kumaş alternatifleri ile üretimimizi bu çerçevede sürdürmek için çalışıyoruz. Urun gamimiz pamuk, pamuk karisimli, poliviskon, geridonusumlu pamuk ve geri donusumlu polyester, organik dokuma kumaslardir. Bunyemizde GRS, GOTS ve OCS sertifikalarimiz bulunmaktadır.


Address: Melen Kumascilik |Mehmet Nesih Ozmen Mh. Zeytin Sk. No:6 | Merter, Gungoren 34173, Istanbul, Turkey

Phone: +90 212 502 58 22

Web: www.melenfabrics.com
Muratoğlu tekstil
Biz Muratoğlu Tekstil olarak 40 yılı aşkın süredir yün karışımlı paltoluk ve ceketlik kumaşlar üretmekteyiz. En son teknolojiye sahip yeni dokuma makinalarımızla yıllık Üç Milyon metre dokuma kapasitemizle Türkiye'nin önde gelen üretim tesisleri arasındayız.

Yün ve yün karışımlı ürünlerimizin yanında, daha farklı karışımlarda ve gramajlarda koleksiyonlarımız her sezon yenilenmektedir. GRS (Global Recycling Standart), GOTS (Global Organic Textile Standard), OCS (Organic Content Standard), RWS (Responsible Wool Standard), OEKE-TEX standartlarımızla ürünlerimizi güvence altına almaktayız.

Türkiye pazarında markalaşmaya doğru emin adımlarla yürüyen firmamız ihracat alanında da kendine pazar bulabilmektedir. Türkiye'nin önde gelen markalarıyla (Damat, Ramsey, Vakko, Karaca, Yargıcı, Lufian, Beymen, Network, Pierre Cardin) uzun yıllardır çalışmaktayız. Bunun yanında gerek Türk konfeksiyon üreticileri vasıtasıyla gerekse de direk Avrupa'nın ve Rusya'nın bir çok markasıyla çalışmalarımız olmaktadır.

Günün trendini takip edebilmek adına uluslararası fuarlara katılım sağlamaktayız. Texworld (Paris), London Textile Fair (Londra), Munich Fabric Start (Münih), Textile Salon (Moskova), Moddisimo (Porto), Morocco In Mod (Fas), Texhibition (İstanbul)
her yıl kış için geliştirdiğimiz yeni koleksiyonumuzu sergilemekteyiz.


ADDRESS: Cumhuriyet Mahallesi Nakiye Elgun Sokak No:33/1 Osmanbey Şişli/istanbul

PHONE: +90 212 225 65 04

WEB: www.muratoglutekstil.com
Mertül tekstil
N
Nil Örme
Nil Örme; örme, boya, baskı ve finish işlemlerini kendi bünyesinde yapan entegre bir örme kumaş imalatçısıdır. Tekstil hayatına 1940 yılında başladık, bayan ve erkek kumaşında uzmanlaştık. Üretim yelpazemiz, süprem,interlok,ribana, kaşkorse, 3 iplik, 2 iplik, scuba,waffle, pike örme kumaşlardan oluşmaktadır. Kullandığımız iplikler; doğal iplikler (bamuk, keten…), selülozik iplikler(viskon, modal, tencel) ve sentetik iplikler (polyester, polyamid) ve bu ipliklerin elstanlı/elastanszı karışımları.
Tüm üretimlerimiz Oeko-Tex 100 sertifikası kapsamındadır.
Şirketimiz iyi organize bir firma olup, OCS,GOTS,GRS ve BCI sertifikalı kumaş üretimi yapmaktadır.Adres: Cihangir Mah.Şehit jan.Kom.Er Zafer Kızıltaş Sk. No: 1 Kat: 4 Ambarlı – Avcılar / İstanbul

Telefon: (0212) 422 58 78

Fax: (212) 422 83 63

Web: nilorme.com
NNK textile
NNK Tekstil 2004 yılından beri çeşitli ülkelere - Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Bulgaristan, Sırbistan'a - kadın giyim üretimi için boyalı, baskılı, dokuma ve örme kumaşlar ihraç etmektedir.

Firmamız, alanında uzman üretici partnerler ile yapmış olduğu iş birlikleri neticesinde kalite ve hizmetinden ödün vermemektedir.

Desen tasarımı, varyant ve kumaş ARGE birimlerimizde dünya moda sektörünü yakından takip etmekte olup bunlar, moda ile en iyi şekilde harmanlanıp müşterilerimize sunulmaktadır.


Web: nnktextile.com

Adres: Cumhuriyet mah gazi cad güven sokak no 2/1b nilüfer bursa
Nazik Borde
DÜNYANIN BRODE TEDARİKÇİSİ

1965 yılından beri tekstil sektöründe hizmet veren Brode Nazik, %100 müşteri memnuniyeti ve güvenilir firma profiliyle başarıyı yakalayan öncü markalar arasında yer almaktadır.

KALİTELİ ve HESAPLI ÜRETİM

Brode Nazik, Tekstilin Sanatçıları olan "Tasarımcılar"ıyla uzun yıllardır özgün çalışmalara yer vererek çeşitli brode kategorilerinde birbirinden başarılı koleksiyonlara imza atmış ve bu sayede uluslararası arenada büyük ölçekli toptancıların birincil tercihi haline gelmiştir.

Marka aynı zamanda, teknolojiyi yakından takip ederek üretim kapasitesini her geçen yıl artırmakta ve titizlikle kalitesini korumaktadır. Böylelikle şirketlerin tüm ihtiyaçlarına hızlıca yanıt veren Brode Nazik, müşterilerinin isteklerini de değerlendirmekte ve fabrikasında sipariş üretimlerine yer vermektedir.Adres: Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Çiftlik Sok. No:21/C Ümraniye / İstanbul

Tel: +90 850 255 1965

Web: brodenazik.com.tr
O
Oztayteks
Öztayteks 2008 yılında kuruldu. Başından beri kalitesi, güvenilirliği ve geniş ürün yelpazesi ile sektörün önde gelen şirketlerinden biri haline gelmiştir. Dünyaca ünlü fuarlarda modayı ve trendleri takip eden genç ve dinamik bir ekip, ticari hayatına bugün ilk izlenimlerle devam ederek her yıl üretim kapasitesini artırıyor.

Öztayteks tüm dünyaya kumaş ihraç ediyor ve moda lideri lider firmalarla çalışıyor. Ülkemizde olduğumuz için yurtdışında güncelleme öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. Gün geçtikçe büyüyüp güncellenirken, müşterilerine en iyi kaliteyi ve en iyi kaliteyi sunmak için belirli bir prensipte çalışıyoruz.

Web: www.oztayteks.com

Telefon: + 90 0212 233 32 33

Adres: Cumhuriyet Mah. Rumeli Cd. No: 94/A Osmanbey / İstanbul
Öz Üçel Tekstil
Firmamız 1998 yılında Bursa'da kurulmuştur. 16000 metrekarelik alan üzerine kurulu olan fabrikamız 1998 den beri kadınlar ve erkekler için pamuk, polyester, viskon ve çeşitli kumaşlar üretmektedir. Bugün sektörde sağlam bir yer edinen firmamız bayanlar ve baylar için gömleklik, dış giyim,pantolon ve çocuk kıyafetleri için kumaş üretmekte ve bunların hem iç pazara satışını yapmakta hem de ihracatını yapmaktadır. Ayrıca Türkiye'de üretilmeyen kumaşların da ithalatını gerçekleştirip boyamasının ve son işlemlerinin ardından satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca son teknoloji renk laboratuvarında renk çalışmaları en kısa sürede yapılmakta ve yine son teknoloji fizik laboratuvarımızda kumaşlara birçok test uygulanabilmektedir.
Hızla büyüyen şirketimizin vizyonu müşterilerimize yüksek kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır. Misyonu, Ar-ge ve Ür-ge ile ürün çeşitliliğini en iyi şekilde artırmaktır.

Web: www.ozuceltekstil.com.tr

Telefon: +90.224.261 22 24

Adres: Demirtas Dumlupınar OSB Mah. Papatya sk. No:2 16369 Osmangazi /Bursa / TURKEY
Özel tekstil
1940 yılında Mehmet Özel tarafından sürekli büyüyen ve gelişen bir karaktere sahip olan bugün, uluslararası ve iç pazarda tanınan 3 nesil tarafından yönlendirilmekte olup, kendisi için bir isim yapmış, tamamen entegre bir dokuma kumaş üreticisine politikayla yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler bu pazara sunmuştur. ÖZEL KUMAŞLAR, 60 yıllık tekstil bilgisi, özgün tasarımlar, doğru ve kaliteli hizmeti güçlendiren, yeni nesil çağına ayak uyduran, global talep ve hızlı moda trendleri ile geliştirilen, hızlı tepki verme yaklaşımı, ilerici, kesinlikle markalaşma 'hızlı moda ve tekstil "üreten merkezdir.

Web: www.ozeltekstil.com

Telefon: +90 212 520 79 35, +90 212 522 16 78

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Nakiye Elgun Sokak No: 31/B ŞİŞLİ / İSTANBUL
Özçimen Textile
Özçimen tekstil 1939 yılında Ali Özçimen tarafından ipek kumaş dokumaya başlayarak Bursa'da tekstil sektörünün öncüleri arasında yer almıştır.1969 yılında da oğlu Şükrü Özçimen tarafından bir aile şirketi haline getirilerek son teknoloji jakar ve armür makineleri ile bayan dokuma kumaş üretimi yapmaya başlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişim içinde olup, ürün ve hizmet kalitesini her daim geliştirecek standartları yakalamak için uygun makine, ekipman ve kadroya sahip olmayı ilke edinmiştir.

Koleksiyonlarını Arge ve Ürge departmanlarının özenli çalışmalarıyla oluşturarak modanın hızla gelişen trendlerini dünya pazarlarının beğenisine sunmaktadır.

Almanyada Munıch Fabric Start , İngilterede The London Textile Fair ,Fransada Premier Vision , Rusyada Interfabrıc Moscow gibi dünya çapında düzenlenen tekstilin önde gelen fuarlarına katılmaktadır.

Üretiminin büyük bir kısmını başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika , Rusya ve Türkiyedeki Avrupaya ihracat yapan firmalara vermektedir.

Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutmayı ve hiçbir zaman kaliteden ödün vermemeyi, pazar beklentilerinden teknolojik gelişmelere kadar her alanda araştırmacı ve yenilikçi bir firma olmayı kendisine prensip edinmiştir.


Adres: Demirtaş Org.San.Bölg. Sardunya Sk. No:5 Bursa/Turkeiye

Tel: +90 224 261 10 99/ 261 04 71

Web: ozcimentextile.com

Ozcan örme
Özcan tekstil 2000 yılında Zeytinburnu'nda kurulmuştur. Özcan tekstil ,fantezi örme kumaş alanında globalleşen Türkiye tekstil piyasasında emin adımlarla ilerlemektedir.

2014 yılında örme makine parkurunu bünyesine katarak üretim aşamasında ki ilk atılımını gerçekleştirmiştir. Özcan tekstil gerek kalite gerekse vizyon açısından istikrarlı bir şekilde ilerleyerek 2018 yılında Aktif Apre adı altında yıkama-baskı-apre kurarak üretim aşamasında büyük bir atılımı daha gerçekleştirmiştirAdres:
Telsiz mah dursunkılıç cad no:6/A Zeytinburnu/İstanbul

Web: www.ozcantextile.com.tr

Phone: +902126795893
Özer jakar
Özer Jakar dokuma büyümekte olan bir teksil firmasıdır.

1980'li yılların başından bu güne uzanan hikayemiz de tek amacımız gelişmek ve geliştirmek olmuştur.

Başlıca ürün grubumuz ağırlıklı olarak abiyelik ve fantezi jakar dokuma kumaşlardır. Tasarladığımız ve dokuduğumuz her yeni kumaşla müşterilerimize bu günün modasını ve gelecek yeni moda akımlarını sunmayı amaçlamaktayız.

Bizler mevcut pazarımızı ve yeni pazarları daha etkin şekilde yönetebilmek için tüm değişimlere çabuk tepki verebilen genç kadromuz ile sonuç odaklı bakış açısıyla kendimizi yarınlara emin adımlarlar ile taşıyabilmeyi hedeflemekteyiz.Adres: Kazım Karabekir Mah. 2.Karaağaç Sk. No:33 Yıldırım/BURSA

TEL: 0224 341 2244

Website: www.ozerjakar.com

Ozyurt tekstil
We are leaders and exports in the industry of knitted and dyed fabrics over 31 years of experience in Turkey.
Today we are working with some of the top companies in Textile sector in Turkey. At the same time, we are exporting to our neighboring countries such as Bulgaria, Greece, North Macedonia, Romania, Russia, Poland, Israel and Belarus. Our main strategy for export is customers to service our dyed and printed fabrics.
Our annual turnover is at 50 Million Dollars and our export sales volume 20 Million Dollars. We reached to these figures with three prdoction facilities and 350 skilled employees. Pls find below a summary about our product range and capacity which will give you as cope of our company.
1-Knitting
Our machine park is highly impressive with 100 circular machines and wide range of products including Single Jersey, Interlock, French Terry, Ribana, Velour, Futter, 3 Yarn Fleece, Polar. We have a big collection of fancy knitted fabrics which we can supply both in dyed and printed.
2-Dyeing
Our capacity of dyeing for fabrics which including cotton, viscose, pol-cot, polyester and polyamide is 30 tons daily. The Company's quality management system complies fully with regulation of Oeko-Text Standard 100. We manufacture organic fabrics that are certificated by Systain&Pure Wear. Also, we have brushing,velour line, carbon brushing, and burning process.
3-Printing
We have started to printing since 2017. We are really successful in this department. We can make reactive digital 10000 meters and transfer digital 10000 meters per day on cotton, cotton/modal viscose and polyester yarn fabrics.

We look forward to working with you in near future

Address : Velimeşe osb hacı şeremet mevkii çorlu, tekirdag - turkey

Phone : +90282 674 46 12; +90212 557 36 37

Email : sales@endora.com.tr

Web : www.endora.com.tr
Özlem Kumaş
Merhaba, Dünya çapındaki Premiere Vision Paris , New York, Moskova, Londra, Munih fuarlarımızdan sonra Viptex'in sıcak ortamında sizlerleyiz. Istanbul'a uğrarsanız, sizleri ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Koleksiyonumuz yün, pamuk , polyester viskon dokuma kumaşlardan oluşmaktadır. Ayrıca buklet, makarna, pul, püskül gibi hayalgücünüzü harekete geçirecek çeşitli kumaşlarımızda mevcuttur. Talebiniz üzere, geri dönüştürülmüş polyesterler ile üretim yapabiliriz. Son olarak, sürekli hazır stokları bulunan kumaş grubumuzda 40dan fazla kalitemiz mevcuttur. Minimumları ise sadece 50metredir.


Tel: +90 212 438 5 438

Web: www.ozlemkumas.com

Adres: Koza Plaza, B Blok, Kat:31, Tekstilkent, 34235 Esenler / Istanbul / Turkey
Örkum tekstil
Örkum Tekstil, 50 000 m2 kapalı alana sahip tam entegre üretim tesisinde özgün tasarımlar, yuvarlak örgü, iplik ve düz boyama, rotasyon ve dijital baskı hizmetleri veren Türkiye'nin önde gelen kumaş üreticilerinden biridir. Sertifikalarla desteklenen Uluslararası Kalite Standartlarını karşılayan, Örkum, dünya çapında lider perakendecilere tedarik etmekten gurur duyar.

Yuvarlak örme konusunda uzman olan Örkum, yaratıcılık ve tecrübeyi üst düzey kalite üretmek için birleştirir. En gelişmiş üretim hattı ile donatılmış dikey bir üretim tesisi olan Örkum, yüksek kaliteli ve yenilikçi örme kumaşların yanı sıra özel apre işlemleri ile farklı karışımların düz boyamasını da yapmaktadır.

Örkum, baskı, düz ve jakarlı örgülerde hızlı ve doğru çözümler sunan uluslararası güçlü tasarım ekibi ve üretim ile tasarım inovasyonuna yüksek yatırım yapmaktadır. Üstün hizmet anlayışı, Ar-Ge çalışmaları ve teknolojik gelişime duyarlılığı Örkum'u ideal ortağınız yapmaktadır.Address: Ulas OSB.Mah.216 Sok. No:9/1 Ergene 2 OSB ERGENE TEKIRDAG

Phone: +90 282 655 53 87

Web: www.orkumtekstil.com.tr
P
Premium Tekstil
1992 yılından bu yana tekstil sektöründeki bilgi birikimimiz ile Türkiye'de Merter Kerestecileri ve dünyada büyüyen tekstil sektöründe, kaliteli ve modaya uygun kumaşlara olan ihtiyacı karşılama hedefi ile Premium Tekstil 2015 yılında kuruldu. Dünyada modanın gelişmesine uygun olarak müşteriler için hazırlanan koleksiyonlarla aylık 2 milyon MT kapasiteyle hizmet vermektedir.

Web: www.premiumtekstil.com

Telefon: +90 212 452 5054

Adres: 15 Temmuz mah. Gülbahar cd.1507. sk. No:10 İstanbul
Pakipek group
Müşteri memnuniyetini hedef alıp gelişmiş teknolojiler kullanan PAKİPEK TEKSTİL dünyanın önemli markalarına dokuma bay, bayan ve çocuk hazır giyim kumaşı üreterek ihracat yapmaktadır. Pakipek Tekstil dünya trendleri ile rekabet ve teknolojiyi maksimum kullanma amacı ile 7.500 m2 kapalı alana sahip modern üretim tesisleri ile hizmete devam etmektedir.
60 yılı aşkın tecrübemiz, büyümek ve daha iyisini yapma yolundaki yoğun çabalarımız, PAKİPEK TEKSTİL A.Ş.'ye ulusal ve uluslararası pazarda sektörün önde gelen ve saygın üreticilerinden biri olarak isim yapmasını sağlamıştır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş


Web: www.pakipekgroup.com

Теl: +90 224 243 20 30

Аdres: Organize Sanayi Bölgesi Yeşil Cd. No:29 Nilufer/Bursa/ Turkey
Pena Tekstil
Pena Fabric yeni gelişmelere açıktır ve bu süreci geliştiren yönetim politikası sayesinde müşteri memnuniyetine odaklanmış, en uygun, en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmaktadır. Pazar trendlerine uygun olarak yurtiçinde ve yurtdışında hizmet veren pazarda öncü olmak.

Değişen bir dünyada yeniliğin gelişmesi ve küreselleşen rekabetçi bir ortamda olumlu gelişmeler elde etmek, doğaya ve insanlara saygı duymak, onları korumak ve diğer şirketler için öncü olmak.

Web: http://penatekstil.com/

Telefon: +90 212 452 73 62

Adres: Yenibosna Merkez Mah. Hafız Burhan Sk. Atlas Konakları Sit. İstanbul
Palateks
PALATEKS TEKSTİL , 1933 yılından bu yana tekstil sektöründe öncü çalışmalar yapan Pala Grup'un, tüm ürünlerinin satış ve dağıtım faaliyetlerini tek bir merkezden gerçekleştirmesi amacıyla 1989 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Özenle tasarlanmış kumaş koleksiyonları ile dünyadaki birçok ünlü marka ve moda evinin taleplerini karşılayarak 20'den fazla ülkeye ihracat faaliyetinde bulunmaktadır.

Fransa'nın ünlü moda markaları, İtalya, İspanya, Almanya ve Hollanda'nın önde gelen firmaları ana müşteri grubumuzu oluşturmaktadır.

PALATEKS TEKSTİL, daima yeniliği ve çeşitliliği hedef alarak, İtalyan tasarımcılarla beraber kendi bünyesinde geliştirdiği kumaşlarla modaya yön vermektedir.

Kadın ve erkek modasının ihtiyaçlarına cevap verecek dokuma ve örme koleksiyonumuzda;

- Viskon
- Viskon/Pes/Lycra
- Pamuk – Pamuk/Naylon – Pamuk/Polyester
- Tencell – Tencel/Viskon
- Keten – Keten/Viskon/Pes – Keten/Pamuk
- İpeksi Polyester
- Jakar
- Chanel / Tüvit
- Su itici teknik kumaşlar

Ve benzeri karışımlar içeren kaliteler bulunmaktadır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK amacıyla geliştirdiğimiz, belgelendirilmiş GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ve ORGANİK elyaflarla üretilmiş kalitelerimizle güncel moda trendlerine cevap vermekteyiz.


ADDRESS: Cumhuriyet mah. Tavukçu Fethi sk. No:17 Pangaltı ŞİŞLİ/ İSTANBUL

PHONE:
0 212 230 31 74

WEB: www.palateks.com.tr
R
ROF tekstil
ROF Tekstil İstanbul/Türkiye'de kurulmuş olup örme kumaş imalatı alanında faaliyet gösterir. Uzun yıllardır tekstil piyasasında tecrübe edinmiş profesyonel ekibiyle uluslararası markalar için kumaş üretimi yapmaktadır. Kaliteli üretim ve hızlı servis ROF Tekstilin ana yapısını oluştururken, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.ROF Tekstil Dünya modasındaki hızlı değişime ayak uydrurarak hernevi doğal, sentetik ve karışımlı elyafları yeni tasarımlarla yüksek kalitede dünyanın birçok ülkesindeki markalara ihraç etmektedir. Dünya modasındaki yeni temaları merkezine alarak, müşterilerimize hızlı ve kaliteli üretim yapmaktayız.
NE YAPIYORUZ?
İplikten kumaşa; üretimin tüm aşamalarının izlenebilir olmasını sağlayan ROF Tekstil, üretimin her sürecinde fizik ve kalite kontrol laboratuvarında uluslararası standartlara uygun test yapmakta ve müşterilerine servis vermektedir.ROF Tekstil olarak dünya modasındaki hızlı değişime ayak uydurarak her nevi doğal, sentetik ve karışımlı elyafları yeni tasarımlarla yüksek kalitede dünyanın birçok ülkesindeki markala ihraç etmekteyiz.Dünya modasındaki yeni temaları merkezine alarak, müşterilerimize hızlı, farklı ve kaliteli üretimyapmaktayız.

Adres: BAKIR VE PIRINCILER SAN. ST. ORKIDE CD.NO:13/1 YAKUPLU BEYLIKDUZU 34520 BEYLIKDUZU / BEYLIKDUZU

Tel: +90 (212) 875 01 25 – 26

Fax: +90 (212) 875 01 27

Web: roftextile.com.
RRT
Değerli ziyaretçilerimiz,

Sizleri gelecekteki yeni koleksiyon siparişlerimiz için standımızda ağırlamak isteriz.

Koleksiyonumuz taraflarca yaygın bilinen ve gündelik giyimlerden oluşur.

Bütün deri gruplarımız DMF'den arındırılmıştır ve ayrıca İnditex ve H&M markalarca oldukça talep edilen çevre dostu deri ürünlerimiz mevcuttur.

Bizler kadın giyim, çocuk giyim ve çocuk giyim için elverişli olan PU/PVC deri ürünlerinde, dokuma ve örme fabrikalarında, polyester, pamuk ve viskon ürünlerde, yağmurluk naylon ve polyester ürünlerde uzman sayılırız. Bunun yanında bizler %40 likra ve %60 poliamid oluşan fitness ve yoga koleksiyonları da barındırırız.


Adres: Sanayi Mah.Çağlayan sok.No:14/1 Güngören – Merter – İstanbul Pk : 34173

Tel : 0212 – 515 51 78

Fax : 0212 – 515 51 79
Roder
Roder Tekstil asla taviz vermeyen kalite anlayışı ile dokuma ve örme ürün gruplarında geniş ürün yelpazesiyle yerli ve ithal ettiği ürünlerde daima yüksek kalite standartlarını göz önünde bulundurmaktadır.

Firmamız kuruluşundan bugüne kalite ve memnuniyet amaçlı çalışmış olup bu sayede başarı çizgisini en üst seviyede tutmuş ve sürekli kendini yenilemiştir. Türkiye genelinde önde gelen markalarla olan işbirliği sürekli gelişime açık ve yenilikçi prensibiyle ortaya koyduğu iş potansiyelleri ile iç ve dış piyasanın öncü güçlü firmalarından biri haline gelmiştir.

Ürünlerimizde kalite ve mükemmelliği sağlayarak müşterilerimizin öncelikli seçtiği güvenilir kumaş tedarikçisi olmaya amaç edinen firmamızın hedefi gündemi takip ederken bünyesinde bulundurduğu ekibiyle tüm dünya geneline hizmet vermeyi hedeflemektedir. Temel prensibimiz olan müşteri memnuniyeti ve kalite ile güvene dayalı müşteri ilişkileri gerek ürün kalitesi ve koleksiyon zenginliği ile mukemmelliği sağlayarak müşterilerimizin öncelikli seçtiği kumaş tedarikçisi olmayı amaç edinen firmamız üstün kaliteyi yakalamak için her
türlü çabayı göstermeye devam etmektedir.
Ürün Çeşitlerimiz;
DOKUMA KUMAŞLAR
ÖRME KUMAŞLAR
DANTEL KUMAŞLAR
SUNİ DERİ, SUET VE KÜRK KUMAŞLAR
HAM BEZ VE BASKIALTI KUMAŞLAR


Address : Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Yüksek Sokak No:14/1
Merter-Güngören

Phone : +902122193000; +902122193001

Web : www.rodertekstil.com
Rimsa
Rayon Tekstil
1989 yılında kurulan Rayon Tekstil, temel olarak spor giyim, dış giyim, askeri giyim ve teknik tekstiller için dokuma ve örme kumaş üretimi yapmaktadır.

ADDRESS: Keresteciler Sit. Fatih Cad. Kavakli Sok No 18 Gungoren, 34173, Istanbul, Turkey

PHONE: +90 (212) 637 07 88

WEB: www.rayon.com.tr
Royal Kumaş
Rng tekstil, 1979 yılında, Sultanhamam / Keskinhan'da ticaret hayatına başlayan 'Sertan İpek' firmasının ikinci kuşak temsilcisi olarak 2013 senesinde Merter / Güngören'de faaliyetine başladı. Ekonomik ve kaliteli hizmeti esas alan ticaret hayatımızda, 9 yıldır 'Royal Kumaş' adıyla piyasaya öncülük ediyoruz.

Her senenin trendlerini yakından takip eden firmamız, yılda 10.000.000 metre kumaş ithal etmektedir. Bünyemizdeki baskı altı polyester, pamuk, viskon gibi çeşitli kalitelerle müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde tedarik sağlayan firmamız, 2021 senesinde 2000 m2'lik üretim alanında, Royal Dijital adıyla, günde 12.000 mt baskı kapasite ile hizmete başladı. Kullandığımız geri dönüştürülebilir boya ve kumaşlarla, sürdürülebilir modayı destekliyoruz. Trendleri yakından takip eden profesyonel tasarım ekibimizle, en güncel renk ve desenleri bir araya getirerek hazırladığımız koleksiyonlarımızı siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz…


ADDRESS: Mehmet Nesih Özmen Mah. Söğüt Sk. No12/C Merter / İstanbul

PHONE: 0212 224 58 57

WEB: www.rngtekstil.com
S
Sivteks
Firmamız 1978 yılında Adana'nın Kadirli ilçesinde Malatya/Darende eşrafından Merhum Abdul Baki Siverekli tarafından kurulan Koza Tuhafiye A.Ş adı altında ticaret hayatına başlamıştır.Daha sonra 1982 yılında Adana`nın Kocavezir mahallesinde Sivteks Tekstil tabelası altında toptan kumaş alanında faaliyetlerine başlamıştır. Zaman içerisinde Abidinpaşa ve Melekgirmez mağazalarınıda bünyesine katarak 1996 yılına kadar tüm Türkiye'de müşteri ağına sahip olmuştur. Bu tarihten sonra firmamız büyüme hızını arttırma amacıyla tekstil pazarında üretici kimliği kazanmak için yatırım yapma kararı almıştır. Bu karar doğrultusunda yeni kurulan Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 32.000 m2 açık ve kapalı alanda kurularak boya-apre, terbiye ve haşıl-çözgü faaliyetlerinde kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Sivteks A.Ş günden güne gelişen tekstil sektöründe müşteri odaklı yaptığı çalışmaları,atılımları ve sunduğu istihdam ile tekstil şehri adananın önde gelen firmalarından birisi olmuştur. Günümüzde Sivteks tekstil yıllık 12 milyon metreye varan üretimi ile Avrupa ülkeleri ve Rusya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan bir firma olarak büyümesini sürdürmektedir.

Web: www.sivteks.com.tr

Telefon: +90 322 394 38 93 - 94 - 95

Adres: A.O.S.B Ankara Caddesi, no:6 Sarıçam/ ADANA
Sergiteks
1980 yılında kurulan Sergiteks, kaliteden, güvenden ve özgünlükten ödün vermeden, kısa sürede modayı tanımlayarak, yerel ve uluslararası pazarlarda lider markalardan biri haline gelmiştir. Endüstri trendlerini yakından takip eden geliştirme ekibi, Amerikan ve İtalyan tasarım stüdyolarıyla çalışıyor. Doğal ve sentetik elyaftan yapılan örme, dokuma, jakar ve nakış kumaşları Sergiteks kalitesinde üretiliyor. Rotasyonel, dijital ve flok baskılar mevcuttur. Sergiteks, 30 farklı ülkede moda işleten büyük markalarla çalışıyor ve her geçen gün büyüyor ve müşteri portföyünü geliştiriyor.

Web: www.sergiteks.com

Telefon: + 90 (212) 219 52 59

Adres: cumhuriyet mh. Nakiye elgün SK. NO:12/A İSTANBUL / ŞİŞLİ
Seray Tekstil
Seray Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Bursa'da 1990 yılında kurulmuştur. 1983 yılından itibaren küçük çaplı üretim yapan dokuma fabrikası iken her yıl büyüyerek 100% pamuk, pamuk/elastan, polyester/pamuk dokuma bay ve bayan kumaşı imalatı ve satışında uzmanlaşmış ve konusunda Türkiye'nin önde gelen gömleklik kumaş üreticisi firmalarından biri haline gelmiştir.

Bugün itibarı ile; 70.000 m2 kapalı alanda 1. kalite ve dünya standartlarında üretimini yaptığımız, aylık yaklaşık 1.200.000 metre, yıllık 14.000.000 metreyi bulan 100% pamuk, pamuk/elastan, polyester/pamuk karışımlı dokuma kumaş üretim kapasitemiz ile sektörde ayrıcalıklı bir yer edinmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca, kendi bünyemizde mevcut polyester iplik fabrikamız ile hazır gömlek ve bayan giyimine yönelik konfeksiyon fabrikamız da mevcuttur.

Dokuma fabrikamız yanında sahip olduğumuz kendi boyahanemizde kumaşlarımız, en son teknoloji ürünü makineleri kullanarak boyama, yıkama, apre, gaze, sanfor, kalender vs. işlemlerinden geçirilerek satışa sunulmaktadır. Kumaş üretiminde kullandığımız iplik ve boya kimyasallarında çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen, uluslararası kalite standartlarına uygun malzemeler kullanılmaktadır.
Firmamız, Türkiye'de klasik desen gömleklik kumaş denildiğinde ilk akla gelen firmaların başında gelmektedir. Fabrikamızda 1. sınıf kalite kumaşlar klasik desenlerde; armürlü, çizgili, ekose, oxford, şamre, CVC, dakron, poplin likra ve baskılı kumaş türü kalitelerden, yüzlerce desenden binlerce renkte milyonlarca metre kumaş üretilmekte ve satışa hazır halde stoklanmaktadır. Sezonluk değişme gösteren Koleksiyonlarımızdaki mevcut desenlerden üretilen kumaşlar stoklarımızda her an mevcut olup, bu sayede müşterilerimizin anlık taleplerine hemen cevap verilmektedir. Stok bazlı çalışmanın müşteri memnuniyetinin en önemli şartlarından biri olduğunu yaşayarak gören bir firmayız. Özel, kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışı ile birlikte son derece geniş ürün çeşidine sahip olan firmamız, her zaman siz değerli müşterilerimizin emrindedir.
Öncelikli hedefimiz, kalitesi sürekli kontrol edilen hatasız kumaşlarımızı siz değerli müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla sunmaktır. Güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ana prensiplerimiz arasındadır. ''İtibarımız paramızdan kıymetlidir'' sözü her zaman düsturumuz olmuştur.

Koleksiyonumuzda mevcut ürünlerimiz modern teçhiz edilmiş fabrikamızda ve depolarımızda sürekli mevcut olup satışa hazır bulunmaktadır. Ürettiğimiz kumaşlar gerek iç piyasada gerekse yurt dışı pazarlarda artan oranlarda ilgi görmekte olup, ihracatımız genellikle Avrupa ülkelerine; İngiltere, İtalya, Fransa, İspanya (Inditex Grup), Almanya, Yunanistan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Ukrayna, Rusya, Macaristan, Sırbistan, Karadağ, Makedonya, Bulgaristan, Romanya vs. ve bunlara ilaveten, İran, Ürdün, Suriye, Lübnan, Fas, Tunus, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri ve Avustralya olmak üzere ihraç edilmektedir.

Hedefimiz yurdumuzda üretim yapıp sürekli büyüyerek bir dünya markası yaratmaktır.

Adres: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, Menekşe Sokak No:1, 16100 Osmangazi / Bursa / Türkiye

Tel: +90 224 261 3504-05-06

Website: www.seraytekstil.com.tr
Safran Kumas
Firmamız 2014 yılında kumaş üretimi ve satışı amacıyla kurulmuştur. Ham, boyalı ve baskılı kumaş üretimi ve satışı konusunda deneyimli ve yetkin kadrosu ile çalışmaktadır. Şirket, bu sektördeki tüm teknolojik yenilikleri yakından takip etmekte ve her zaman üretim ve verimliliğini arttırmakta, değerlendirmeler yapmakta ve müşterilerin gereksinimlerini dikkate almaktadır.
Pazarlama ve satış ekibimiz deneyimli satış temsilcileri ve hesap yöneticilerinden oluşmaktadır. Siparişlerin müşterilere teslimine erişimi hakkında gerekli tüm bilgileri sağlarlar ve aynı zamanda sürecin tüm aşamalarının uygulanmasında uzmandırlar.

Web: www.safrankumas.com

Telefon: +90 224 211 73 27

Adres: Cumhuriyet, Nakiye Elgun Sk. No: 35, 34380 Şişli / İstanbul
Segovin Textile
Segovin Tekstil firmasının kuruluşundan bu yana, ana faaliyetimiz büyük üreticiler ve küresel moda perakendecileri için Boyalı, baskılı ve renkli dokuma kumaşların üretimidir. Yurt içinde ve küresel ihracat pazarları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Merkez Ofis: Istanbul Türkiye. – Satış, pazarlama ve yönetim.
Üretim ofisleri: Bursa (Baskı), Adana (İpliği Boyalı)
Taşeron Fabrikalar: Bursa and Adana (Tüm fabrikalarımız Inditex tarafından onaylıdır.)
Segovin, doğrudan çeşitli üretim merkezlerine gönderilen daha özel kumaşların üretiminde görev alan bir Kore tedarikçisiyle güçlü bir ortaklığa sahiptir. (China, Sir-Lanka, Morocco and UK)

İçlerinde, Topshop, LPP, Tally Weijl, Kokai, Next, H&M, Koton LCY, Tesco, Primark, ASOS gibi firmalarında buluğunduğu geniş bir müşteri yelpazesine sahibiz.

Ürünlerimiz, Okoetex, GRS, GOTS and Lenzing tarafından sertifikalandırılmıştır.

ÜRÜNLER

Tencel, Lyocell, modal kumaşlar
100% keten ve viskon keten karışımlı kumaşlar

Daha resmi bir stil için poly/viskon düz boya ve ipliği boyalı

Mevcut üretim kapasitesi ayda yaklaşık 500.000 metredir.


Website: www.segovin.com.tr

Adres: CUMHURİYET MAH. İZZETPAŞA SOK. SÜER APT. NO.3 K:3 DA:7-8 OSMANBEY, PO.34380, ŞİŞLİ, İSTANBUL.

TEL: 0212 220 69 66
Starline Textile
2013 yılında kurulan Starline Tekstil , dokuma, örme , baskılı ve düz kumaş üretimi alanında faaliyet gösterir. Şirketimiz, tasarım, sanat ve teknolojiyi bir araya getirerek araştırma ve yenilikçi vizyonu ile son teknoloji ekipmanlara sahip üretim tesisimizle sektördeki yerini almıştır.

Bir aile işletmesinden bir sanayi merkezine dönüştürdüğümüz 20 yıllık geçmişimiz ile giyim,kumaş ,baskı, üretim dahil birçok farklı pazar segmentindeki müşterilere yönelik özel hizmetler sunmaktayız.Ürünlerimiz ile sayısız projenin içinde yer alarak sektöre yeni bir vizyon katmayı amaçlamaktayız.

Şirketimiz, tasarım, sanat ve teknolojiyi bir araya getirerek araştırma ve yenilikçi vizyonu ile son teknoloji ekipmanlara sahip üretim tesisimizle sektördeki yerini almıştır.


Adres : 15 Temmuz Mh. Halkalı Cd. No:117/ A Güneşli- BAGCILAR- ISTANBUL

Web Sitesi : www.starline.istanbul

Telefon : 0212 602 07 95
SIO tekstil
Bu birikim ile 2017 yılında sektörün talep ve istekleri, bizden beklentilerini de göz önüne alarak yeni ve gözalıcı dizayn modellerle kumaş pazarına merhaba dedik.
1996 yılında hazır giyim sektörüne adım atarak kısa sürede yurtdışı pazarlarında aranılan markaları yaratma başarısını gösterdik.Bu süreçte 26 ülkeye ihracat ve daha bir çok coğrafyada gerek fuar ve işbirlikleri gerekse satış temelli çalışmalarla çıtamizi daha da yüksektik . Hazır giyimde elde edilen başarının arkasında kumaş seçiminden dizayn ve model belirlemeye kadar hemen herşeyin kendi tercihlerimiz üzerine kurulu olma anlayışı vardır.
Amacımız ; kalite , creative bakış açısıyla, hep yeniyi ve özeli kovalayan , tüm enerji ve birikimini müşteri memnuniyeti üzerine kuran bir yapi oluşturmaktı. Memnuniyetle ifade etmek isterizki bu aşamaya hızla koşmaya devam ediyoruz.Hali hazırda iç pazarda belli başlı markalara ve yurtdışından 16 ülkeye ihracatımız devam etmektedir.
Tempomuz her geçen gün yükselmeye devam edecek, çizgimizi koruyarak markamızı global pazarlarda daha da büyüteceğiz.


Address : Oruçreis Mah. Giyimkent sitesi 18. sk. no: 6-8 Esenler/IST

Phone :
+9 0212 438 51 08

Email : siotekstil1@gmail.com
Seryaman Textile
Tekstil sektöründe 20 yıldan uzun süre tecrübeye sahip olan Seryaman Tekstil; Recycle OE iplik ve Örme Kumaş alanında faaliyet göstermektedir.

İplik fabrikası Uşak'ta olup Ne 6/1 – Ne 30/1 arası renkli pamuk / polyester karışımlı Recycle OE iplik üretmektedir.

Örme kumaş faaliyetlerimiz ise müşteri talebine göre recycle veya konvansiyonel ipliklerden örülmüş Süprem, İki İplik, Üç İplik, Pike, Ottoman, Waffle, Kaşkorse, Selanik, Jakar İnterlok gibi çeşitli ürünler ile İstanbul bölgesinde devam etmektedir.Address: ORUÇ REİS MAH. GİYİMKENT 10. SOK. NO: 48/A ESENLER / İSTANBUL

Phone : +90 212 438 72 81

Web: www.seryamantextile.com
Şirinler fabrics
Şirinler Fabrics, tekstil sektörüne 1999 yılında BAHATTİN KAÇMAZ önderliğinde aile şirketi olarak adım atmıştır. Kurulduğu tarihten itibaren tekstil sektöründe faaliyetlerini her geçen gün artıran şirketimiz, 2018 yılında ŞİRİNLER KUMAŞ VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak kurumsal dönüşümünü tamamlamıştır. Faaliyetlerine İstanbul'da devam eden şirketimiz, tecrübeli ve uzman kadrosu, çevre dostu üretim yöntemleri, kaliteli ve bol seçenekli ürün portföyüyle yolculuğuna devam etmektedir. Şirketimiz, modayı ve gelişen teknolojiyi birleştirerek toptan kumaş hizmeti vermeye devam edip, TÜRKİYE ihracatına en iyi katkıyı vermeye hedeflemektedir.

MİSYON
Ürünlerimizin kalite standardını her türlü ticari kaygının üstünde tutarak, yönetimde ve üretimde önce kalite ilkesini takip etmekteyiz. Misyonumuz, sektör standartları ve ihtiyaçları doğrultusunda markaların beklentilerini karşılayarak; müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, insan sağlığına önem veren, nitelikli üretim yapan ve tekstil sektörüne değer katan bir kurum olmak.

VİZYON
Sürekli yeniliği ve kaliteyi hedefleyerek, ülkemizin tekstil sektöründe uluslararası rekabetteki yerini almasına öncülük etmek ve markaların bir numaralı tercihi olmak. Bir diğer önemli vizyonumuz ise karbon ayak izini ve su tüketimini minimumda tutacak teknolojilere yönelerek geri dönüşümlü kumaş ve ambalaj kullanımına önem vermektedir.Address: TELSİZ MH. ZAMBAK SKÇ. NO:36/B ZEYTİNBURNU/İSTANBUL

Phone: +90212 296 02 67

Web: www.sirinlerfabrics.com
Sezer Tekstil
Firmamız 1995 yılında Birol SEZER tarafından iplik ve kumaş satışı yapılmak üzere kurulmuştur. 1999 Yılına gelindiğinde kumaş üretimini kendi bünyesinde yapmak üzere faaliyete geçmiştir. Aradan geçen sürede 2.000 M2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir. Yıllık 2.000.000 metre kapasite ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. İmalat süreci en başından itibaren kayıt altına alınmakta olup dijital ortamda saklanmakta ve üretim süreci kontrol edilmektedir. Firmamız üretim sürecine ek olarak desen çalışması, şablon dokuma hizmeti de vermektedir. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kalitemizi arttırmak ve sürekliliğini sağlamak için her türlü çalışma yapılmaktadır. Bu çalışmaları belgelendirmek için uluslararası belgelendirme kuruluşları tarafından denetlenmekte ve belgelendirilmektedir. Firmamızın amacı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sektördeki gelişmeleri takip edip uygulamak ve müşterilerimize daima en iyi hizmeti verebilmektir.

ADDRESS: MURATPAŞA MAH. DERİCİLER B BLOK SOK. ÖZDERİCİLER SAN SİT. B BLOK NO:18 K:2 BAYRAMPAŞA / İSTANBUL

PHONE: 0212 674 52 32

WEB: sezertekstil.net
Starteks
1989 yılında kurulmuş olan Starteks , Denizli'de kendine ait 50.000 m2
fabrika alanında , 2021 ve 2022 model son sistem dokuma makineleri ile
üretimini sürdürmektedir.

Ana faaliyet konumuz mamül dokunmuş kumaş üretimidir.Ürettiğimiz
kumaşlar seçkin markalar tarafından pantolon , ceket , şort ve gömlek
olarak kullanılmaktadır.

Pamuklu ve pamuk ağırlıklı karışımlı kumaşlar üreten firmamız , pamuk -
elastanlı , pamuk - polyester - elastanlı , pamuk - viskon - elastanlı
ve pamuk - keten - elastan karışımlı tüm kumaşları üretebilmektedir.

Aylık üretim miktarımız 500.000 mt.dir.Bu metrajın büyük kısmını
Avrupalı tanınmış markalara ihraç etmekteyiz.

Firmamız GOTS ve OCS organik üretim sertifikasının yanısıra , RCS
Recycled üretim sertifikasına ve OEKO-Tex sertifikasına sahiptir.

Merkez: Kale Mah. İstiklal Cad. No:7 Pamukkale/Denizli

Showroom: M. Nesih Özmen Mah. Kasım Sok. No:48 Kat:3 Merter Güngören/İstanbul

Phone: 0258 267 1919

Web: starteks.com.tr
S&M Tekstil
TECRÜBESİ İLE KURUMSAL BİR FİRMADIR.
3500m2 ÇALIŞMA ALANI İLE ÜRETİM FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR. SHOWROOMUNDA BULUNAN GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ İLE MÜŞTERİLERİNİ HER ZAMAN YENİLİĞE TEŞVİK ETMEKTEDİR. MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMA PRENSİBİNE SAHİP OLUP SİPARİŞ ÜZERİNE MÜŞTERİNİN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMAKTADIR.

S&M TEKSTİL İKİ İPLİK-ÜÇ İPLİK-SÜPREM-LACOSTE-JAKAR İNTERLOCK-DOUBLE FACE İNTERLOCK ÇEŞİTLERİNDE KUMAŞ ÜRETMEKTE OLUP TÜM ÜRÜNLERİNDE EN KALİTELİ HAMMADDELERİ KULLANMAKTADIR.ÜRÜNLERİNİN TAMAMI COMPACT İPLİKTEN YAPILMAKTADIR. AYLIK 350 TON KAPASİTESİ İLE TERMİN TARİHLERİNİ MİNİMUM SÜREDE YERİNE GETİRMEKTEDİR. 20 YILLIK İDARİ KADROSU VE TECRÜBELİ PERSONELLERİ İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEDE TUTMAKTA İŞİMİZE DUYDUĞUMUZ SAYGI, ÇALIŞMALARIMIZDAKİ TİTİZLİK, EN İYİ MALİYET VE EN KALİTELİ ÜRÜNÜ ÜRETME MİSYONU İLE HAREKET ETMEKTEDİR. ÜRÜNLERİNİ DÜNYANIN ÇEŞİTLİ ÜLKELERİNE İHRAÇ ETMEKTEDİR. FİRMAMIZ DÜRÜSTLÜK DOĞRULUK VE TİCARİ AHLAK PRENSİBLERİNİ BENİMSEMİŞ VE BUNA BAĞLI OLARAK UZUN SÜRELİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ KURMUŞTUR.

Adress: TELSİZ MAHALLESİ GÜL SOKAK NO:6/A ZEYTİNBURNU-İSTANBUL-MERKEZ

Phone: 0212 546 41 18 |0212 546 44 42

Web: www.smtekstil.com
Saygaç tekstil
Saygaç Tekstil olarak müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılamak için geniş bir ürün ve desen yelpazesine sahibiz. İthalat ve yurt çapındaki üretim ağımızla üretimini gerçekleştirdiğimiz tencel, modal, pamuk, viskon, keten, polyester ve bunların kombinasyonlarını müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda farklı desen, renk ve kreasyonlarla sunuyoruz. Saygaç Tekstil olarak başarılı tasarımcılarımızın öncülüğünde hazırladığımız koleksiyonlarla her sezon farklı bir dünyanın kapılarını açıyoruz. Tüm koleksiyonlarımız İtalyan desen ve tasarım ofisimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Ar-Ge ve Ür-Ge ekiplerimizin etkin çalışmaları ile özenle hazırladığımız kumaşlarımızı başta İngiltere, İtalya, Fransa ve ABD olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihraç etmekteyiz. Kumaşlarımız birçok kurumsal firmanın koleksiyonlarını gururla süslemektedir. Koleksiyonlarında yer aldığımız markalardan bazıları; Zara, H&M, TopShop, Mango, Lc Waikiki...


ADDRESS: Panayır mah. 505. Sk. Evke Flex Office Blok No:1/57 OSMANGAZİ/BURSA

WEB: www.saygactekstil.com
Seril tekstil
Bebek, çocuk, kadın, iç giyimde kullanmak üzere hazır giyim ürünlere odaklı olarak, her türlü cins örme kumaş üretimi yapmaktayız.

Moda trendlerini takip ederek, müşterilerinizin isteklerine göre her sezon yeni kumaşlar üretmekteyiz.


ADDRESS: Vatan Mah. İleri Cad. No:25/1 Yıldırım/BURSA/TÜRKİYE

PHONE: 0224 360 10 90

WEB: www.seriltekstil.com
T
Tekspa Kumaş
Kendine özel sürekli yenilenen koleksiyonu ve kumaş kaliteleriyle %100 pamuk ve pamuk polyester karışımlı toptan gömleklik kumaş üretimi yaparak yurt içi ve yurt dışındaki birçok seçkin gömlek üreticilerine kendini kabul ettirmiştir.


Web: http://www.tekspakumas.com.tr/

Adres: Meşrutiyet Mah. Dere Sk.No:27 Osmanbey İstanbul / TÜRKİYE

Telefon: +90 212 230 8390
U
Universal textile
MODA VE KALİTENİN ORTAK NOKTASI 1998'DEN BERİ

HAYATINIZA DOKUNUYORUZ

1998 yılından beri iç-dış giyim ve ev tekstili kumaşlarının üretimini gerçekleştiriyoruz. Time dergisi tarafından 20. yüzyılın en önemli buluşlarından biri olarak gösterilen 'tüylenmez polar kumaşı' üretimimizin çoğunu oluştururken eğitimli iş gücümüz ve üretimde kullandığımız son teknoloji ile 'polyester örme kumaş' imalatında da Türkiye'nin lider firmaları arasında yer alıyoruz. Ayrıca Universal Tekstil olarak Türkiye'ye polar kumaşı getiren ilk şirket olmanın gururunu yaşıyoruz. Örme, boya, baskı ve apreleme tesislerimizde ürettiğimiz tescilli antibakteriyel, terletmez, alev almaz ve tüylenmez polyester kumaş çeşitlerimiz ile sektöre yön veriyoruz. Üstelik ülkemizdeki kumaş üretim kapasitesinin gelişiminde de büyük rol oynuyoruz.

67.720 m²'lik açık ve 50.000 m²'lik kapalı üretim tesislerimizde yüksek kapasitede üretim gerçekleştiriyoruz. Günlük 60 tona kadar ulaşan kumaş üretim kapasitemizle dünyanın birçok yerinden markalara üstün hizmet sunuyoruz. Kumaşlarımızı, uluslararası geçerliliği bulunan kalite standartlarına uygun bir şekilde kendi tesislerimizde üretiyoruz. Avrupa ve Orta Doğu pazarına; gelişmiş teknolojimiz, hizmet kalitemiz ve yüksek üretim kapasitemiz ile yeni değerler katıyoruz.Теl: +90 212 671 03 74

Аdres: İkitelli OSB. Eski Turgut Özal Cd. No:22D 34490, Başakşehir, İstanbul, Türkiye

Web: https://universaltextile.com.tr/
Uğur Tekstil
Uğur Tekstil, 1988 yılından beri Orta Avrupada tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.Firmamızın Avrupa ülkelerine ihracatı devam ederken 2005 yılından sonra iç piyasayada yönelerek çalışmalarına devam etmektedir.

Uğur Tekstil kuruluşundan bugüne kadar ; bayan giyimine yönelik elbiselik, gömleklik, pantalonluk, eteklik, ceketlik ve kabanlık tüm kumaş çeşitlerinde sunduğu bol çeşit alternatifleriyle piyasada öncü olmayı kendine hedef edinmiştir.

Araştırma ve geliştirme; firma düşüncemizin kilit noktasıdır. Firmamız piyasaya yeni ve yenilikçi ürünler sunmak için, çalışmalarını devam ettirmektedir.

Uğur Tekstil; sektörde belirleyici özelliğini, ürün çeşitliliğini zengin tutmayı, müşteriye özel çözümler üretmeyi, rekabetçi fiyat politikası içerisinde olmayı, hızlı hizmet anlayışını ve müşteri memmuniyetini ön planda tutmayı benimsemiştir.

Uğur Tekstil; ticaretin karşılıklı güven ve dürüstlük ilkesine dayalı olması gerektiği fikri ile çalışmalarına devam etmektedir.


Adres: Halide Edip Adıvar Mah. Akar Cad. No 16 Bomonti / işli / İSTANBUL

Tel: (90) 212 232 32 65

Web: www.ugurtextile.com

Uğurluoğlu tekstil
1982 yılında İrfan Uğurlu oğlu tarafından kurulan firmamız kendi öz kaynaklarıyla tekstil sektöründe yer almıştır. Şirketmiz aile şirketi olup, 60 personele sahiptir. 40 dönüm arazi üzerine 6.000 m2 si kapalı alan olan yeni fabrikamızda 1999 - 2000 model 38 adet Somet Thema Süper Excel ve 8 adet Picanol Optimax tezgahlarda üretim yapılmaktadır. Yıllık üretim kapasitemiz 4.700.000 m dir.

Hammadde ihtiyacımızın büyük çoğunluğunu yırtdışından ithal etmekteyiz. 40 gr'dan 400 gr'a kadar her türlü lycralı ve polyviskon başta olmak üzere kumaş dokuma imkanımız mevcuttur. Kumaşlarımızın büyük çoğunluğu boyalı satılmaktadır ve ihracat müşterilerine verilmektedir. Konusunda uzman kadromuzla her türlü kaliteyi garanti etmekteyiz. Müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için boya ve apre tesisi düşünülen yatırımlarımızdandır. Firma olarak her zaman şunu amaçladık ; Ürün kalitemiz arttıkça, gücümüzde artacaktır.

Kalite politikamız ; Mükemmel iş sonuçlarının elde edilmesi için, tüm iş süreçlerinin, tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesidir.

Bunu gerçekleştirmek üzere, müşterilerimizin beklentilerini fazlası ile karşılayacağız. Çalışanlarımızı tatmin edeceğiz ve bireysel gelişimlerine olanak sağlayacağız. İşbirliği yaptığımız kurum ve kuruluşların beklentilerini karşılarken yarattığımız katma değeri toplum ile paylaşacağız. Tedarikçilerimizle bir amaç ilkesinde bütünleşeceğiz.

Biz yönetim olarak inanç birliği içerisinde tüm kaynaklarımızı bu yönde kullanacağız.

Poliviskonda kalitenin imzası UĞURLUOĞLU ...Web: www.ugurluoglutekstil.com

Теl: +90 224 267 0661

Address: Karabalçık Köy Yolu, 1. Km Ovaakça 16100 Osmangazi / BURSA


Unity Tekstil
15 yılı aşkın süredir tekstil sektöründe faaliyet gösteren öncü bir entegre tekstil firmasıdır. Bünyesi içerisinde 1000 den fazla çalışanı bulunan Unity Tekstil; pamuk ipliği üretimi, örme kumaş imalatı, rotasyon, baskı ve konfeksiyon faaliyetleri ile aylık 1500 ton kumaş üretimi ve 1.000.000 parça hazır giyim üretimi kapasitesine sahiptir.

Son teknoloji makinalara sahip fabrikalarıyla alanında profesyonel insanlarla çalışan ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiş bir firmadır.

Çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olan ve bu konuda hareket eden Unity Tekstil; BCI, GOTS, OCS 100, GRS ve OEKO-TEX belgelerine sahiptir.


Address: Osmangazi mah. 3142. Sok no:7 Esenyurt/İstanbul - telsiz mah. İmdat toraman cad. No:2/4 zeytinburnu ç/ istanabul

Web: www.unitytekstil.com

Phone :
+90 212 558 07 84
Ünlü Transfer
Tüm yaratıcı kumaş ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan eksiksiz paketiz. Size en güncel kumaş koleksiyonunu sunmak için podyumlardan ve sokak görünümlerinden en son trendleri yalın üretim teknikleriyle birleştiriyoruz.

Ünlü Transfer 1992 yılında ilk adımlarını attı. Firma tekstil dünyasının atılımlarının her önemli anını takip etti. Başlangıçta ana faaliyet alanı polyester kumaşlar üzerine termal süblimasyon baskıydı, ancak şirket laminasyon ve kaplama makinesini ilk aldığında kökten değişti. Zaman geçtikçe şirket üretim hattına daha yeni terbiye teknikleri ekledi ve 2018'den beri kendi kumaşlarını tedarik etmeye başladı.

2021 yılında şirket, kumaşını daha iyi yansıtmak için adını yavaş yavaş HiFabrik olarak değiştirmeye başladı. Şu anda şirket, Transfertex, Browzwear ve CLO3D gibi teknoloji ortaklarıyla derin entegrasyonlar kurarak dijital dönüşüme büyük yatırımlar yapıyor.


Address:
Yenidoğan Mahallesi, Eser Sokak, No: 6-8 Bayrampaşa, 34030, İstanbul, Türkiye

Phone: +90 212 576 5250

Web:
www.unlutransfer.com
Uluyurt Tekstil
ANA ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ;
Cotton, cotton/polyester, linen, cotton/elastane, viskon, tencel, denim, non denim,
Jakar, dijital baskı, rotasyon baskı, iplik boyalı kumaşlar ve overdyed kumaşlar.

FİRMAMIZ;
Firmamız, 30 yılı aşkın tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden
Hizmet vermeye devam etmektedir.
Firmamız bünyesinde oldukça geniş ürün çeşitlerimiz mevcuttur;

ÜRÜNLERİMİZ;
Gömleklik grupta; indigo ekose, denim, 100% keten, keten/pamuk, 100% polyester , baskı
Dijital baskı ürünleri çalışmaktayız.
Kadın grubunda; güncel fantezi çeşitleri , baskı, dijital baskı, jakar, viskon, 100% pamuk,
Pamuk/polyester , 100% polyester ürün çeşitlerimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Address: Merter Tekstil Merkezi, Mehmet Nesih Özmen Mah., Limon Sok. No:17/B Merter Güngören İstanbul

Phone: +9 0212 219 92 81

Web: uluyurttekstil.com

Ülteks
1985 yılında 16.000 m2'lik tesisiyle kurulan Ülteks Peluş, OEKO-TEX standartlarında belirtilen parametreler dahilinde üretim yapmakta ve hizmet vermektedir.

Ülteks Peluş, isteğe bağlı olarak Joinlife-RCS-RWS standartlarına uygun üretimler de yapabilmektedir. pazarın belirlediği ihtiyaç ve taleplere göre ürün yelpazesini her yıl yenilemekte ve geliştirmektedir.


ADRESS: Kavaklı Mah. Deniz Aktaş Cad. No.19 P.K: 34520 Beylikdüzü-İstanbul / TÜRKİYE

PHONE: 0 212 855 82 00 – 01 – 02 – 03 – 04

WEB: ulteks.com.tr
USK tekstil
Bayan giyim üzerine dokuma kumaşlar üreten bir firmayız.Fabrikamız Bursa,Türkiye dedir.Yıllık üretim kapasitemiz ortalama 2.000.000 mtr dir.Hem jakarlı dokuma hem de baskılı ve düz kumaşlar üretmekteyiz.Kumaş kompozisyonları polyester,viskon,tensel,pamuk,naylon ve karışımlarıdır.Takribi fiyat aralıkları 2-5 usd arasında olup ortalama temrinlerimiz 4 haftadır.

Address:
Mustafa Karaer Cd. No: 49/1 Osmangazi 16245 / Bursa - TURKEY

Phone: 0224 261 21 00

Web: wwww.defenni.com.tr
V
Viratex
Viratex kumaş ve desen baskı alanında uzun yılların deneyimini koleksiyona aktaran bir kumaş firmasıdır.
Dokuma ve öreme kumaşta geniş trend koleksiyonu ile kadın giyim sektörüne yönelik kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir.
Geniş desen arşivi ve özel tasarım koleksiyonu ile digital baskılı kumaşları kendi bünyesinde üretmektedir.Adres:
MEHMET NESİH ÖZMEN MAH. FATİH CADDESİ IHLAMUR SOK. N:3 MERTER GÜNGÖREN İSTANBUL

Telefon:
+9 0 212 234 6450 PBX

Web: www.virakumas.com.tr
Ventsa Tekstil
2006 yılına kadar astar kumaş üreticisi Ventsa Tekstil, bu yıldan sonra moda ve akşam kumaşlarının üretimine odaklanarak yeni bir geliştirme sürecine girdi ve böylece müşterilerine özel şirketlerin deneyimini ve kalitesini sunabilir ve yüksek yatırım maliyetlerini önleyebilir. Taşeron olarak gerçekleştirdiğimiz süreçler boyama ve dokuma süreçleridir. Hem kendi yapımız hem de dış kaynak kullanımı üzerine üretilen tüm ürünlerin kalite kontrolü Ventsa Tekstil ekipleri tarafından yapılmaktadır.

Web: www.ventsatekstil.com

Telefon: +90 (224) 360 09 94, +90 (224) 361 01 65

Adres: DOSAB Papatya Sok. No: 4 / A Osmangazi / BURSA
Vivid Tekstil


2020 yılında kurulan Vivid, 2009 yılında kurulan M.I.B Tekstil ana markası altındaki şirketler grubunun bir parçasıdır. Şirketler grubunun kurucusu 25 yılı aşkın süredir bu sektördedir , bu da Vivid Tekstil'i deneyimli bir işletme haline getirmiştir. Vivid Textile tüm bu sektör deneyimlerini ve bağlantılarını hızlı, kusursuz ve yenilikçi kumaş üretimi yapmak için kullanmaktadır
Genç, dinamik ve yenilikçi ekip çalışmasının yönetim anlayışını benimseyen Vivid Textile dünyanın önde gelen giyim markalarına hizmet vermektedir. Çalışanlarına hümanist ve eşit bir atmosfer yaratan firmamız için çalışanların mutluluğunu ön plandadır. Sürdürülebilir bir işte en iyi sonuçların mutlu bir ortamdan geldiğine inanıyoruz.

Trendler ve renkler doğrultusunda Pamuk, Tencel, modal, viskon, polyester, poliamid ve keten ipliklerden karışımlı kaliteli kumaşlar üretiyoruz. Geleceğin Sürdürülebilir üretim ile daha iyi olacağına inanıyoruz. Bu nedenle öncelikli hedefimiz 2025 yılına kadar kumaş koleksiyonumuzun %100'ünü sürdürülebilir kılmaktır. Daha çevreci üretimler hedefine ulaşmak için biz ve üçüncü şahıslarımız daha az enerji kaynağı kullanarak teknolojik altyapı yatırımları yapıyoruz.
Şirketimizde ve tüm taşeronlarımızda insan hakları, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre bilincini ön planda tutarız. Çalışma arkadaşlarımızın desteğini her zaman hissetmek için insan hakları politikamızda "çalışan" ifadesini "iş arkadaşı" olarak değiştiriyoruz. Vivid Textile olarak iş arkadaşlarımızla birlikte, sektördeki "hız" ve "müşteri odaklı" kelimelerini yeniden tanımlayan, ayrıcalıklı dokunuşumuzla kadın giyimde önemli bir oyuncu olma hedefimize ulaşmak ve bir "bir" den daha fazlası olmak için buradayız. çözüm ortağı" değil, müşteri deneyimi sürecinin bir parçasıdır.Address : Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Fulya Sk. No : 8 Osmangazi / BURSA

Phone : +90 224 261 13 01

Web : vivdtex.com
Y
Yeşilova Kumaşcılık
Firmamız 2011 yılında kuruldu. Tekstil sektöründe hazır giyim ihracatı yapan firmalara kumaş tedarik ediyor, kumaşlarımızı Avrupa ülkelerine ihraç ediyoruz. Pamuk, polyester, poliamid, viskoz, elastan ve her türlü giysi için tasarlanmış tüm kumaşları tedarik ediyoruz.

Telefon: +90 212 637 87 75

Adres: M.Nesih OZMEN Mah. Fatih Cad. Yuksel Sok. No:5 Güngören / İSTANBUL
Yükselen Örme
Yükselen örme olarak 1985'ten günümüze kuyumculuk, tekstil ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde önceliğimiz kaliteden ödün vermeden, en uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet etmektir. Tekstil sektöründe ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarına kumaş üretimi yapmaktayız. Aylık ortalama 400.000 kg kumaş satışımız vardır. Tüm kumaşlarımız dünya çapında geçerli olan toplamda 30 farklı testlerden geçmektedir.( asidik ter, bazik ter, ışık haslığı, patlama mukavemeti, piling, baskı dayanımı, çekmezlik , dönmezlik v.b….) Her sezon yeni kumaşlar tasarlayarak müşterilerimize sunmakta , ayriyeten müşterilerimizin hayallerini kumaşa yansıtmaktayız. Binlerce farklı renk ve desenler ile baskılı kumaşlar ,tüm dikkatleri üzerine çekecek jakarlı interloklar , kışın soğuk havasında sizi sıcacık tutacak kapitoneler , üçiplikler , ikiiplikler, selanikler üretmekteyiz. Üretimi yapılan tüm kumaşlarımız %100 kalite kontrolden geçmekte ve siz değerli müşterilerimize sorunsuz kumaş sevk etmenin peşindeyiz. Tabi tüm bunları yaparken hem termin hem de fiyatlarımızla da iddialıyız. Yükselen örme ekibi olarak işimize başlarken aklımızdaki tek şey ; yaptığımız işin kusursuz olmasıdır. Bizler mükemmelin peşinden koşuyorken kalite bizi takip ediyor.

Pamuk, viskon , polyester, modal elyaflarından üretilmiş openend,penye ve worteks iplikleri kullanarak örme kumaş imalatı yapmaktayız. Ürettiğimiz kumaşlarda nopeli, injekt, muline iplikleride kullanarak güzellik katıyoruz. Baskılı süpremler, jakarlı interloklar, ribanalar, kaşkorseler, ikiiplikler, üçiplikler, wafellar, Selanikler, kapitoneler üretmiş olduğumuz kumaşlar arasındadır. Bunların dışında 60/2 , 70/2 merserize kumaşlarda da iddialıyız.ADRES: Mahmutbey mah. Atlas cd.2581 Sokak. No:5 Zemin Kat. BAĞCILAR/ İSTANBUL

Phone: +90(212)4460241 , +90(212)4460276

Web: yukselenorme.com
Z
Z Teks Tekstil
ZTEKS TEKSTİL fabrikası 1998 yılında kurulmuş olup, ISO 9001 kalite güvence sistemine göre kumaşlar üretmektedir. Verimlilik ve sürdürülebilir büyüme standartlarına göre tasarlanan modernizasyon yatırımları, fabrikanın kapasitesini her geçen yıl artırıyor. Zteks'in Beyaz Rusya, Bulgaristan, Romanya, İtalya, Suriye, İran, Suudi Arabistan, Azerbaycan ve Özbekistan ile uzun vadeli ticari ilişkileri bulunmaktadır.

ÜRETİM

Kuruluşunda belirlenen ilkelerden sapmadan faaliyetlerini sürdüren Zteks Tekstil fabrikası, tecrübesini modern teknolojiler ve üretim sistemleriyle birleştirmeyi başarmıştır. Fabrika, yenilikçi bir yaklaşım sayesinde her yıl kumaş çeşitliliğini artırmayı ve endüstriyel ölçekte düzenli araştırma ve geliştirme yoluyla üretim teknolojisini şekillendirmeyi başarıyor. Üretim tesisleri 7,5 bin metrekarelik bir alan üzerinde yer almaktadır. Kumaşların üretim hacmi yılda 1,5 milyon metredir. Çiğ Hindistan'dan tanımsız kumaş üretimi için malzemeler satın alınmaktadır.

İşbirliği şartları Stokta

% 70 kumaş stokta, stokta çalışıyoruz

Stoktan satışlar minimum bir rulo

Minimum sipariş:

Renk başına 500 mt
Fiyat aralığı: 2,5-6 $
Üretim süresi: 10-21 iş günü
Rusya'ya teslimat süresi: 5 -10 gün

Kullanım sektörleri:

• Erkek giyim
• Kadın giyim
• Çocuk giyim

Ürün çeşitleri:

• Gömlekler
• Bluz kumaşlar
• Elbise kumaşları - düz boyalı
• Buklet / chanel kumaşlar
• Okul üniforması kumaşları

Web: www.zteks.com.tr

Telefon: +90(212) 231 78 89

Adres: Nakiye Elgun Sok. No:1 Osmanbey / İstanbul / Türkiye
Zirve
25 Yıllık Kumaş ve Baskı tecrübemizle 30 ülke'ye ve iç piyasamıza baskılı, düz boya, jakar kumaş ürünleri imal edip satmaktayız. Zirve dijital olarak üretim kontrolü ve kalite kontörlü ile her zaman iş ahlakı prensip edinmiş firmadır. Modern makine parkuru ile tam verimlilik ile son teknoloji i kullanarak çalışan tesisimizde, günlük 15.000 mt kumaş baskısı yapılmaktadır. Tesisimiz İstanbul Kağıthane, 2.500 Mt içerisinde Mari Plaza'da yer almaktadır.


Web: www.zirvetextile.com

Tel: +90 212-320-29-90; +90 538 443 31 42

Adres: Gürsel mahallesi nurtaç caddesi no 9/A mari plaza Kağıthane / İSTANBUL
Zipon Tekstil
Zipon, tekstil sektöründe faaliyet göstermek üzere, ZİPON TEKSTİL TURİZM SAN. VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından Haziran 2007'de kurulmuştur.
Geniş ürün yelpazemiz, yenilikçi ruhumuz, sektörde kaliteli ve güzel adımlar atmaya yönelik çalışmalarımızla beraber,
hesaplı ürün ve marka çeşitliliği ile siz müşterilerimizin vazgeçilmez tercihi olmak için çalışmalarımıza son hızla devam ediyoruz.
Amacımız müşterilerimize hızlı, kaliteli ve güvenilir alışveriş imkanı sunmaktır.

ADRESS: SANAYİ MAH. SANCAKLI CAD. NO: 6 A GÜNGÖREN/ İSTANBUL

PHONE: 0 212 482 85 54
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION
VIPTEX FASHION

İletişim
BUTTİM PLAZA İş Merkezi, 13. Kat ofis No: 1301 Osmangazi, Bursa, Türkiye